تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

گالري فيلم هاي ايراني

4 مشترك
نويسندهپيام
Nokia 1100

Nokia 1100

تعداد پستها : 61
آدرس پستي : firefox_captain@yahoo.com
Registration date : 2008-04-07

گالري فيلم هاي ايراني Empty
پستعنوان: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالأربعاء أبريل 09, 2008 10:11 am

سلام.به نظر من خوبه كه يه تاپيك راجع به فيلم هاي ايراني داشته باشيم بد نيست. I love you
براي شروع.
من از فيلم سنتوري شروع ميكنم!
فيلمي كه بنا به دلايلي از جمله موضوعات سياسي و مجوز نداشتن خواننده در ايران اكران نشد و تنها در جشنواره فجر به نمايش در اومد.
فكر ميكنم خيلي از شما اين فيلم دراماتيك رو ديده باشيد.
ميخوام نظرتونو راجع به اين فيلم بدونم.
ممنون ميشم اگه نظرهاتونو بديد.
rendeer

گالري فيلم هاي ايراني Santuri
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.mobail-bazan.blogfa.com
مسعود

مسعود

تعداد پستها : 122
Registration date : 2008-03-19

پستعنوان: رد: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالخميس أبريل 10, 2008 1:25 am

من این فیلمو دیدم . نمیدونم چرا حق انتشار نیافت . واقعا فیلم جالبی بود خوصا که سرنوشت آدمای معتادی رو نشون میداد که تو عالم بی صدایی داد میزدند اینمه سرنوشت ما .
واقعا فیلمی عالی بود شاید از خیلی از فیلمهای مزخرف ایرانی پر معنا تر و بهتر بود . این فیلم کجا فیلمایی مثل کاغذ بی خط یا سوغات فرنگ یا خیلی فیلمهای بی معنی و بی محتوایی که مجوز گرفتند اما این فیلم...
SETAREH
كاربر فعال
كاربر فعال
SETAREH

تعداد پستها : 599
Registration date : 2008-04-11

پستعنوان: رد: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالجمعة أبريل 11, 2008 11:44 am

فط همين Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
SETAREH
كاربر فعال
كاربر فعال
SETAREH

تعداد پستها : 599
Registration date : 2008-04-11

پستعنوان: رد: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالجمعة أبريل 11, 2008 11:45 am

SETAREH نوشته است:
فقط همين Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nokia 1100

Nokia 1100

پستعنوان: رد: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالسبت أبريل 12, 2008 10:39 am

بچه ها به نظر من فيلم سنتوري يه جور فرياد براي مسولان ما هستش كه جلوي ورود مواد مخدر به وطن عزيزمون رو بگيرن. Sad

يه تناقض اين وسط وجود داره.

ببينيد
شبكه تلويزيوني الجزيره قطر اعلام کرد ایران در صدر فهرست کشور*های مصرف*کننده موادمخدر درجهان قرار دارد.
الجزيره همچنین از اعتیاد 3 درصدی مردم ايران به انواع مواد*مخدر خبر داده است.

در اون سوي ميدان

سردار احمدي مقدم در حاشيه همايش مبارزه با مواد مخدر اعلام كرد:96درصد مواد مخدر دنيا در ايران كشف و ضبط ميشود

اما اون مواد مخدري كه ضبط ميشه واقعا كجا ميره؟؟؟؟

چرا تو فيلم سنتوري بازيگري كه تو اوج هنرش بود و به قول معروف از خاني آباد تا شميران به اسم سنتوري ميشناختنش يهو معتاد شد؟اونم تو اوج معروفيت؟؟ cyclops

نميخوام بحث سياسي بشه اما به نظر من اين فيلم به همين دلايل سياسي و خصوصا اونجايي كه هانيه گفت:حالم بهم ميخوره از اين مملكت خشن و ظالم كه جوونا رو معتاد ميكنه يا اونجايي كه علي ميگه حقمو بدين اي قوم الظالمين و ميره پيش حاج آقا اما اهميتي بهش نميده و ده ها سكانس ديگه اي كه به نوعي سياسي و اجتماعي بود اجازه اكران نگرفت. clown

به هر حال خيلي دلم ميخواد بحثو ادامه بدم اما دوست ندارم تالار عزيزمون فيلتر بشه سر مسايلي كه همه ميدونيم Exclamation

گالري فيلم هاي ايراني Santori21185070812big
استقلالي

استقلالي

تعداد پستها : 132
Registration date : 2008-03-10

پستعنوان: رد: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالأحد أبريل 20, 2008 3:59 am

واقعا عالي بود اما چرا بايد ايران طوري باشه كه وقتي يك فيلم انتقادي ازشون ساخته ميشه اجازه اكران بهش نميدن اما در هاليوود و باليوود حتي سناتور هاي مجلس رو هم به تمسخر يا باد انتقاد گرفته ميشن
Nokia 1100

Nokia 1100

پستعنوان: رد: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالأحد أبريل 20, 2008 10:39 am

دوست عزيزم استقلالي سلام

چند وقت نشد بيام شرمنده... Wink

ببين تا زماني كه فرهنگ سازي نداشته باشيم و ملت ما جنبه نداشته باشند همينه. Razz و تا وقتي ملت يا مسوولان انتقاد پذير نباشند با دعوت مردم به سكوت و بايكوت(مثلا اجازه ندادن اكران اين فيلم) همين آش و همين كاسه. Evil or Very Mad بايد تا ميشه از اين فيلم ها ساخت تا ملت ببينن و ذهنشون آگاه باشه.
اگر بخوام حرفي بزنم(البته نميترسم)تالار بسته ميشه.ومنم تالارو دوست دارم. Suspect I love you

با تقديم احترام clown
Nokia 1100

Nokia 1100

پستعنوان: كلاغ پر!!!!!!   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالسبت مايو 31, 2008 5:23 am

با سلام ميخوايم نقد و بررسي يه فيلم جديد رو راه بندازيم!

كلاغ پر!!! Laughing

گالري فيلم هاي ايراني 6506514

از اين فيلم خوشم مياد درسته كه موضوعش يه كم كليشه اي هست.اما سبك بازي دو زوج سينمايي معروف ايران(محمد رضا گلزار و مهناز افشار)يه مقداري نسبت به فيلم هاي سابقشون فرق داره و رفتن تو كار ژانر كاراي كمدي تر!!!

گالري فيلم هاي ايراني 1179734857big

رضا در تعقيب عشق از دست رفته اش راهي شمال و يه ويلايي مشرف به سوژه رو اجاره ميكنه تا حركات اونو تحت نظر داشته باشه و احتمالا بدستش بياره اما شبها نميتونه بخوابه. چون صداهايي عجيب شنيده ميشه...!

دوستان نظراتشونو راجع به اين فيلم بگن.ممنون ميشم
cyclops
استقلالي

استقلالي

تعداد پستها : 132
Registration date : 2008-03-10

پستعنوان: رد: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالأحد يونيو 01, 2008 12:50 am

با اجاه دوستان
من اين فيلم و ديدم . نقش هاي گلزارو افشار همونطور كه علي عزيز گفت متفاوت از نقش هاي قبليشون بود . با توجه به قابليت افشار همينطور گلزار ميشه گفت تقريبا موفق از اين فيلم بيرون اومدن اما نه بطور كامل . در بعضي از قسمت ها طريقه گفتار اين دو با يك شخص طنز نميخوره . يعني نميتونن درست با نقششون كنار بيان . و اين يعني ضعف سينماي ايران .
ما در باليوود خصوصا و همينطور هاليوود ميبينيم بازيگراني رو كه در نقوش مختلف به بهترين شكل بازي ميكنند . ارنولد شوارت زنگر - يك بازيگر به تمام معنا خشن و جدي است اما ميبينيم در فيلم ويرانگر هم به بهترين نحو طنز بازي ميكند . يا سانجاي دات يا گوويندا هم ظاهري خشن دارند و در بسياري از فيلم ها نقوش منفي فيلم رو بازي مي كنند اما به وضوح ميبينيم اين دو وقتي در كنار هم ژانر طنز بازي ميكنند بهترين نوع بازي رو به نمايش ميزارند .
به نظر من سينماي ايران تا حرفه اي شدن راه زيادي رو در پيش رو داره كه اميدواريم اين چنين بشه . به اميد روزي كه بازيگران ما نيز چون سينماهاي معتبر دنيا بهترين و محبوب ترين باشند
Nokia 1100

Nokia 1100

پستعنوان: رد: گالري فيلم هاي ايراني   گالري فيلم هاي ايراني Emptyالسبت يونيو 07, 2008 10:29 am

استقلالي نوشته است:
با اجاه دوستان
من اين فيلم و ديدم . نقش هاي گلزارو افشار همونطور كه علي عزيز گفت متفاوت از نقش هاي قبليشون بود . با توجه به قابليت افشار همينطور گلزار ميشه گفت تقريبا موفق از اين فيلم بيرون اومدن اما نه بطور كامل . در بعضي از قسمت ها طريقه گفتار اين دو با يك شخص طنز نميخوره . يعني نميتونن درست با نقششون كنار بيان . و اين يعني ضعف سينماي ايران .
ما در باليوود خصوصا و همينطور هاليوود ميبينيم بازيگراني رو كه در نقوش مختلف به بهترين شكل بازي ميكنند . ارنولد شوارت زنگر - يك بازيگر به تمام معنا خشن و جدي است اما ميبينيم در فيلم ويرانگر هم به بهترين نحو طنز بازي ميكند . يا سانجاي دات يا گوويندا هم ظاهري خشن دارند و در بسياري از فيلم ها نقوش منفي فيلم رو بازي مي كنند اما به وضوح ميبينيم اين دو وقتي در كنار هم ژانر طنز بازي ميكنند بهترين نوع بازي رو به نمايش ميزارند .
به نظر من سينماي ايران تا حرفه اي شدن راه زيادي رو در پيش رو داره كه اميدواريم اين چنين بشه . به اميد روزي كه بازيگران ما نيز چون سينماهاي معتبر دنيا بهترين و محبوب ترين باشند

كاملا درسته داداش استقلالي گل! lol!

به نظر من موضوعات سينماي ايران خيلي كليشه اي شده و عمدتا فيلم هايي با موضوع قتل و عشق و عاشقي اين چنيني به قول معروف خز شده و آرشيو سينماي ايران از اينجور موضوعات مسخره پره!

بعضي از فيلم ها اين سنت رو شكستند

مثل آفسايد مارمولك سنتوري چند مستند از مسعود ده نمكي و چند فيلم ديگه...

كه صد البته به هر دليلي كه نميخوام بگم مجوز اين فيلم ها رو براي اكران ندادند afro

فيلم هايي كه ذهن مردم رو روشن ميكنند رو براي اكران نميذارن pirat

سينماي ما با اين وضعيت شبيه كارتون تام و جري شده albino

گالري فيلم هاي ايراني
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-