تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

خبر منتخب - تحليل منتخب

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 464
Registration date : 2008-03-08

خبر منتخب - تحليل منتخب Empty
پستعنوان: خبر منتخب - تحليل منتخب   خبر منتخب - تحليل منتخب Emptyالسبت أبريل 18, 2009 4:49 am

امير قلعه نويي پس از تساوي يك بر يك مقابل سايپا اظهار داشت: قبل از اينكه راجع به بازي صحبت كنم بايد بگويم كه شرمنده اين مردم هستم. هواداران استقلال امروز كاري كردند كه در ورزش ما حركت جديدي رخ داده است.
وي ادامه داد: با وجود اينكه بازي به تساوي كشيده شد اما 80 دقيقه بازي را در اختيار داشتيم. معتقدم شانس قهرماني استقلال به 30 درصد رسيد ولي با اين وجود هواداران من را شرمنده خود كردند.كار ما نبايد به اينجا مي‌كشيد. اگر دقت مي‌كرديم مي‌توانستيم سايپا را با اختلاف 3 يا 4 گل شكست دهيم.
سرمربي استقلال در خصوص قضاوت محسن قهرماني عنوان كرد: اجازه بدهيد در خصوص داوري صحبت نكنم و كارشناسان برنامه 90 در اين خصوص اظهارنظر كنند.
قلعه نويي در خصوص سئوال خبرنگاري كه درباره افت استقلال در اين چند هفته اخير پرسيده بود، گفت: تيم ما افت نكرده است. ضمن اينكه سايپا تيم كوچكي نيست. شما با اين سئوال عملكرد بازيكنان من و زحمات آنها را زير سئوال مي‌بريد. افت يعني اينكه تيم ما 3 گل از سايپا بخورد نه اينكه 80 دقيقه روي دروازه حريف حمله كند ولي با اين وجود اعتقاد دارم نبايد كار استقلال به اين جا مي رسيد.
قلعه نويي در خصوص حاشيه‌هايي كه در هفته گذشته از سوي پيشكسوتان اين تيم به وجود آمد، تاكيد كرد: بالاخره اين اتفاقات مي‌افتد ولي باز هم اعتقاد دارم اين تهمت‌ها مسئله جديدي در فوتبال ما بود. هنگامي كه از مالزي برگشتم همه جوره فشار را تحمل كردم و تا 3 هفته نخوابيدم. همه امير قلعه نويي را مي شناسند. من بچه جنوب شهر هستم ولي اين تهمت‌‌ها زندگي من را تحت‌الشعاع قرار داد.
سرمربي استقلال تصريح كرد: يك خبرگزاري به نام فارس با درج خبر درگيري من و منيعي تمركز تيم ما را برهم زد. به همان مكه‌اي كه رفته‌ام من ميثم منيعي را در فرودگاه نديدم و آن خبرگزاري قصد داشت با اين مطلب ترور شخصيت كند.
قلعه نويي در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبني بر اينكه تيم شما 6 امتياز از ذوب آهن جلو بود و يك خبر چقدر مي‌تواند در از دست رفتن صدرنشيني شما تاثير گذاشته باشد گفت: من نگفتم خبرگزاري فارس، گفتم اين مسائل دست به دست هم داد. اما خبر درگيري منيعي هم يكي از اين اتفاقات بود. اميدوارم مسئولان رده بالاي كشور فكري به حال اين مسئله بكنند كه چرا با زدن يك تيتر نظم يك تيم را اينگونه بهم مي‌ريزند.
وي در خصوص ضعف مدافعان استقلال و اينكه چرا در دقيقه 92 گل تساوي را دريافت كردند، گفت: شما مي‌توانيد به تخته من در رختكن استقلال مراجعه كنيد. ما روي ضربات آزاد خيلي كار كرديم. دو روز قبل از مسابقه تاكيد داشتم كه بازيكنان حريف را ول نكنند اما در يك لحظه اكبرپور از يار مستقيمش جدا شد و تيم ما گل تساوي را دريافت كرد.
قلعه‌نويي در خصوص اينكه آيا در خصوص اتهام زرينچه از لحاظ حقوقي پيگير مسئله خواهد بود يا خير يادآور شد: سئوال خوبي انجام داديد. در برخي مواقع بعضي از خبرنگاران زنگ مي‌زنند و من جواب آنها را نمي‌دهم. اين مسئله باعث مي‌شود آنها عليه ما تيتر بزنند اما امسال كاري انجام داديم كه چند نفر از خبرنگاران در محل تمرين با ما مصاحبه كردند. اما اين تهمت‌هايي كه در قبل از بازي با فولاد زده شد اتهام جديدي بود. آقايان دو سه فصل گذشته در خبرگزاري ايپنا اعلام كرده بودند كه فوتبال پاك رعايت نشده اما اينبار علنا تهمت تباني زدند. به خاطر همين مسئله در طول 3 هفته روزي دو ساعت بيشتر نخوابيدم. اما بجز اين آقاياني كه اتهام تباني زدند دو سه نفر ديگر هم هستند كه قصد شكايت از آنها را دارم و منتظرم بازي‌هاي حساس استقلال به پايان برسد.
قلعه‌نويي در خصوص اينكه آيا بحث تمديد قرارداد براي فصل آينده با او مطرح شده است يا خير عنوان كرد: چنين بحثي هرگز مطرح نشده و فقط قبل از ديدار مقابل الاتحاد بود كه چنين شايعاتي بوجود آمد.
وي در خصوص شانس قهرماني استقلال گفت: فكر مي‌كنم با اين نتيجه‌اي كه امروز كسب شد استقلال تنها 30 درصد شانس قهرماني دارد.
وي در خصوص اينكه آيا روي بازيكنان استقلال استرسي وارد شده يا خير گفت: بازيكنان من استرسي ندارند. من خوشحال هستم وقتي قلعه نويي به هر تيمي مي‌رود از آن تيم توقع قهرماني دارند. تيم من بيشترين گل زده را بعد از بارسلونا در جهان دارد. در طول 6 ماه دوبار استقلال را آسيايي كردم و شايد اين مسئله باعث شد يك مقدار فشار را تحمل كنيم. اما اين تيم حقش قهرماني است و اگر به اين عنوان دست پيدا نكند مقصرش بنده هستم.
سرمربي استقلال در خصوص اظهار نظر جلالي در تمرينات فولاد خوزستان مبني بر اينكه در هفته آخر بايد مردانه مقابل ذوب آهن بايستند گفت: من هم چنين مسئله‌اي را شنيدم ولي طبق وظيفه‌اي كه داريم بايد مقابل پيام با تمام وجود بازي كرده و به 3 امتياز بازي برسيم. سال اولي كه در استقلال بودم چنين اتفاقي افتاد ولي اين بار همه چيز دست خداست و قهرمان باز هم در روز آخر مشخص خواهد شد
---------------------------------------------
استقلال درست در آخرین دقایق بازی مقابل سایپا از کورس قهرمانی بازماند تا نتیجه این لیگ و ماراتن ذوب آهن و استقلال به اما و اگر ها کشیده شود. شاید به نوعی داستان تلخ لیگ یک تکرار شد . داستانی بسیار تلخ با منصور خان پورحیدری . درست در زمانی که همه فکر میکردند قهرمان بلا منازع لیگ ایران استقلال خواهد بود و این تیم در انزلی بر جام قهرمانی بوسه خواهد زد اتفاقات فوتبال تمام حساب ها را بر هم زد . استقلال به ملوان باخت و پیروزی برد تا اینکه جام در اولین مرحله به دست تیمی افتد که لایقش نبود .
اما امسال اینگونه نیست . تیم ذوب آهن با پایه ریزی درست و اصولی قدم در میدان نهاد و با الگو برداری از روسیه در یورو 2008 تا امروز کیفیت مناسبی از خود برجای گذاشته است. اما استقلال
درست در بدترین شرایط ممکن پیدا شدند عده ای که خودزنی کردند . نمک خوردند و نمکدان شکستند . تیشه برداشتند و بر ریشه درخت استقلال زدند . تمام افکار مربیان و بازیکنان تیم در این دو سه هفته کاملا مشغول بود ضمن آنکه حساسیت بالای بازیها باعث شعله ور شدن بیشتر افکار آنان شد و در این بین دیگر مکانی برای تمرکز نبود .
استقلال طبق آمار ارائه شده دارای بهترین خط حمله تاریخ لیگ برتر - بهترین مهاجم و آقا ی گل لیگ برتر - دومین خط حمله برتر دنیا پس از بارسلونای اسپانیا و.... است این آمار کمی نیست اما چرا دیگر از آن تیم پر جنب و جوش خبری نیست .
خبر هست اما ناجوانمردانه گفتند : پسر تیتر فردا رو برای آقا بخون پیداشدند خبرگزاری هایی که فقط برای پول بین آبی دلان فاصله انداختند - خبر کذب درگیری منیعی با قلعه نوعی و شایعه خطرناک تبانی کمر قلعه نوعی را شکست . واقعا آیا اگر این اتفاق برای شما می افتاد دیگر دل و دماغ کاری را داشتید . به گفته قلعه نوعی آبروی 30 ساله او را بردند تا مانع محبوبیت بیش از اندازه او در بین هواداران شوند اما هوادار استقلال فهیم است او میداند که کی برای استقلال مثمر ثمرتر خواهد بود برای همین 30 دقیقه بعد از بازی به تشویق او پرداختند .
قلعه نوعی در دل هواداران استقلال هست و خواهد بود به کوری چشم کسانی که خواهان عدم نتیجه گیری استقلال برای ضربه زدن به او هستند .
[img]خبر منتخب - تحليل منتخب 2ykkxs10[/img]
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://esteghlaliha.forumfa.net

خبر منتخب - تحليل منتخب
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-