تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر

+3
مسعود
استقلالي
Admin
7 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية
نويسندهپيام
استقلالي

استقلالي

تعداد پستها : 132
Registration date : 2008-03-10

آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Empty
پستعنوان: اخراج مربي   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 13, 2008 2:14 pm

برکناری مربی و تمدید قرارداد سرمربی صنعت نفت آبادان !
مجتبي تقوي ، مربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان از سمت خود بركنار شد!
تقوي در این مورد به واحد مرکزی خبر گفت: با نظر سرمربي تيم ، حق شركت در تمرينات را نخواهم داشت. من براي موفقيت اين تيم تمام تلاش خود را كرده ام و براي پيشرفت تيم برنامه‌هاي زيادي داشتم.
مربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هم اکنون تيم در شرايط حساسي قرار دارد و من تابع تصميمات باشگاه هستم و هر تصميمي كه گرفته شود ، خواهم پذيرفت.
تقوي در عین حال گفت که طوسي بايد دلايل خود را به صورت منطقي براي او و باشگاه بيان كند تا كارنامه وی در تيم زير سئوال نرود.
در همین حال ، سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان نيز درباره بركناري دستيار خود گفت: اخراج تقوي خواست مسئولان باشگاه بود. احمد طوسي افزود: طبق برنامه‌هاي باشگاه و بعد از بازي با تيم راه‌آهن قرار شد مجتبي تقوي ديگر در تيم جایی نداشته باشد. وي هم چنین گفت: تقوي از نظر فني در سطح بالايي قرار دارد و مي‌تواند در هر تيمي وزنه سنگيني به حساب آيد.
این در حالی است که از آبادان خبر می رسد قرارداد سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان تمديد شده است.
مدير عامل باشگاه فرهنگي - ورزشي صنعت نفت آبادان در این زمینه به واحد مرکزی خبر گفت : هيات مديره باشگاه ، قرارداد احمد طوسي سرمربي کنوني اين تيم را دو سال ديگر تمديد کرد. البته این قرارداد، داخلي است و هنوز در هيات فوتبال ثاستان خوزستان ثبت نشده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
استقلالي

استقلالي

پستعنوان: رضايي: من کار تاشايستي نکردم   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 13, 2008 2:16 pm

شیث رضایی: بازیکن حق ندارد روی سرمربی دست بلند کند !
شيث رضايي گفت: پرسپوليس به شوك نياز دارد تا وضعيت بهتري پيدا كند كه اين شوك مي‌تواند مالي، روحي يا تغييرات ديگري باشد!

به گزارش پارس فوتبال ، شيث رضايي پس از تمرين روز شنبه‌ پرسپوليس گفت: ما در بازي برابر استقلال اهواز شانس نياورديم و پس از خوردن اولين گل ، مسير بازي عوض شد، به نوعي كه استقلال اهواز روحيه گرفت و موفق شد گل‌هاي بعدي را به ما بزند و شيرازه‌ تيم ما از هم بپاشد.

وي افزود: من به هيچ وجه نه در اين بازي، بلكه در تمام بازي‌هاي ليگ از خودم راضي نيستم و فكر مي‌كنم شرايط خوبي از نظر فكري ندارم اما، با اين حال با تمام وجود بازي مي‌كنم و همه توانم را براي پرسپوليس مي‌گذارم. شرايط روحي بدي كه من اخيرا درگير آن بودم از ابتداي فصل شروع شد. درگيري با قطبي،‌ قضيه‌ زرينه و اتفاقي كه در هواپيما افتاد همه باعث شد تا روحيه من پايين بيايد و در بازي‌هايم اثرگذار باشد.

وي هم‌چنين گفت: معمولا بازيكني نيستم كه دوست داشته باشم تعويض شوم و وقتي مربي تيم مرا تعويض مي‌كند ناراحت مي‌شوم، البته پست من نسبت به سال گذشته نيز تغيير كرده و بيشتر از اينكه بخواهم در حمله شركت كنم در كارهاي دفاعي حضور دارم كه اين باعث شده شيث رضايي مثل سابق نباشد.

وي با تكذيب هر گونه درگيري بين قطبي و بازيكنان در رختكن پرسپوليس گفت: نمي‌دانم چرا از اين نوع شايعات درست مي‌شود چرا كه هيچ بازيكني در هيچ تيمي حق ندارد روي سرمربي خود دست بلند كند و بين بازيكنان هم درگيري شكل نگرفت و همه‌ اين مسايل شايعه‌اي بيش نيست.
رضایی مدعی شدپس از باخت برابر استقلال اهواز تعدادي از ليدرهاي تيم وارد رختكن شدند و داد و بيداد كردند و خيلي زود همه چيز حل شد و اتفاق خاصي رخ نداد!
در همین حال ، شیث رضایی به خبرگزاری فارس گفت: نمي دانم منظور قطبي از حركت بد من چيست! من پس از تعويض، هيچ كار ناشايستي انجام ندادم!
وی اظهار داشت: دوست ندارم دنبال جنجال باشم اما با توجه به حرف‌هاي اخير قطبي بايد بگويم هيچ گونه حركت ناشايستي بعد از تعويض مرتكب نشدم و تنها كمي ناراحت شدم!
وي افزود: خوشبختانه مدير عامل پرسپوليس و مسئولان كميته انضباطي باشگاه در جايگاه ويژه ورزشگاه اهواز حضور داشتند و همه چيز را ديدند.
استقلالي

استقلالي

پستعنوان: ضرب و شتم کعبی   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 13, 2008 2:21 pm

هافبک پرسپولیس مورد ضرب و شتم قرار گرفت !
هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران شب گذشته در اهواز از سوي عده اي ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفت و راهي بيمارستان شد!
به گزارش فارس، حسين كعبي پس از ديدار با استقلال اهواز ، با كسب اجازه از كادر فني پرسپوليس براي ديدار با خانواده خود ، به تهران بازنگشت. وي شب گذشته همراه با برادرش مورد حمله شديد عده اي ناشناس قرار گرفت و پس از آسيب ديدن از ناحيه سر ، راهي بيمارستان شد اما در حال حاضر حال عمومي او رضايت بخش است.
گفته مي‌شود پس از شكايت خانواده كعبي ، چهار نفر در اين خصوص دستگير شده‌اند.

در همین حال ، کعبی به روزنامه دنیای فوتبال گفت: ساعت حول و حوش یک شب بود که همراه برادر و بچه خواهرم به منزل خودم در کیان پارس رفتم .
وقتی وارد خانه شدم 15 نفر آنجا بودند که بعد از دیدن ما به ما حمله ور شدند، هنوز هم در شوک هستم. در این درگیری ، دست بچه خواهرم شکست ، برادرم هم آسیب دید، ما فقط 3 نفر بودیم و آنها 15 نفر ! هیچ جوره حریفشان نبودیم. نمی دانید چقدر غول بودند و خیلی وحشیانه به ما حمله می کردند و هنوز هم نتوانسته ام با این اتفاق کنار بیایم.

بازیکن ملی پوش پرسپولیس در مورد جراحات وارده گفت :صورتم کلی ورم دارد، بینی ام شکسته و تو کمرم هم خنجر کردند که شانس آوردم ضربه خیلی محکم نبود.

وی افزود : 3 نفر از آنها نیز آسیب دیده اند که در بیمارستان بستری هستند. حالا قرار است به پزشک قانونی بروم و مراحل شکایت را پیگیری کنم و تا آخر ، پی ماجرا را می گیرم.

در همین حال ، معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس در مورد این اتفاق گفت: من از جزييات حمله‌ به كعبي اطلاعي ندارم اما، افراد هر جامعه در هر جايگاهي تابع ضوابط امنيتي آن هستند و جامعه هم متولي امنيتي خود را دارد لذا اين موضوع از موضوعات عمومي و شخصي است و كعبي در صورت لزوم بايد به صورت خصوصي شكايت كند. باشگاه پرسپوليس در این مورد شكايتي ندارد و تنها به عنوان مشاور و با پذيرفتن وكالت وي، مي‌تواند به او كمك كند.
استقلالي

استقلالي

پستعنوان: 6 بازيکن تا اطلاع ثانوي محروم شدند   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 13, 2008 2:23 pm

محرومیت تا اطلاع ثانوی برای شش بازیكن لیگ برتری !
حسین كعبی، داوود حقی‌پور، احمد محمدپور، قاسم حدادی‌فر، حسن اشجاری و علی احمدی تا اطلاع بعدی از حضور در كلیه‌ رقابت‌های فوتبال محروم شدند.
به گزارش شبكه خبر ، عبدالرحمان شاه‌حسینی ، رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این زمینه گفت: با توجه به گزارش دریافتی ، حسین كعبی و مصطفی حقی‌پور در حین مسابقه پرسپولیس با استقلال اهواز به یکدیگر فحاشی کردند كه ابتدا "كعبی" این كار را انجام داده و پس از آن "حقی‌پور" و داور نیز به این علت ، هر دو بازیكن را از زمین اخراج كرد.
وی افزود: كمیته‌ انضباطی ، این دو بازیكن را برای ادای پاره‌ای توضیحات به این كمیته دعوت كرده اما، به موجب دستور موقت ، هر دو بازیكن تا اطلاع بعدی از حضور در میادین فوتبال محروم خواهند بود.
رئیس كمیته‌ انضباطی درباره‌ حوادث بازی پگاه - ذوب آهن نیز گفت: كمیته‌ انضباطی بنابر دستور موقت ، چهار بازیكن ذوب آهن به اسامی علی احمدی، احمد محمدپور، قاسم حدادی‌فر و حسن اشجاری را تا اطلاع بعدی ، از حضور در میادین فوتبال محروم كرده است.
وی در پایان گفت: با توجه به اینكه لیگ برتر به شرایط حساسی رسیده به همه عوامل فوتبال توصیه می‌كنیم مراقب رفتارشان باشند چرا كه در صورت تخلف ، بدون هیچ‌گونه مسامحه‌ ك، میته‌ انضباطی رای قاطعش را صادر خواهد كرد.
استقلالي

استقلالي

پستعنوان: سپاهان از رقبا فاصله گرفت   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 13, 2008 2:24 pm

سپاهان با پیروزی برابر ملوان از رقبا فاصله گرفت !
تیم سپاهان اصفهان با پیروزی برابر ملوان به صدرنشینی خود در رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور ادامه داد.
به گزارش مهر، در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه های کشور ، تیم سپاهان اصفهان با نتیجه 2 بر یک از سد ملوان انزلی عبور کرد.

در این بازی که در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد، محمود کریمی (27) و رضا نیک نظر (59- گل به خودی) برای سپاهان و جلال رافخایی(11) برای ملوان گلزنی کردند.حسین کاظمی از سپاهان و مازیار زارع از ملوان هم دو بازیکن اخراجی این دیدار بودند.
با این پیروزی ، شاگردان ویرا 49 امتیازی شدند و فاصله خود را در صدر جدول با دیگر تیم های مدعی قهرمانی افزایش دادند. ملوان هم با 31 امتیاز همچنان در جایگاه چهاردهم جدول باقی ماند.
در همین چارچوب ، یک دیدار نیز در کرج برگزار شد و طی آن دو تیم سایپا کرج و صنعت نفت آبادان به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود صنعت نفتی ها خاتمه یافته و نیمه دوم آن نیز هم اکنون در جریان است.
استقلالي

استقلالي

پستعنوان: حمايت قاطع کاشاني از قطبي   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 13, 2008 2:25 pm

حمایت قاطع مدیر عامل پرسپولیس از افشین قطبی!
مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: من مثل هميشه از کادر فني و سرمربي تيم حمايت مي‎کنم و اگر تيم هر 7 بازي باقيمانده را نيز با شکست پشت سر بگذارد از نظر من، قطبي تا پايان فصل به عنوان سرمربي به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش ايسنا، حبيب کاشاني گفت: ما در جلسات اخیر به جمع بندي نظرات کارشناسان پرداختيم و نظر سنجي‎هايي که در خصوص عملکرد تيم پرسپوليس از کارشناسان و مردم صورت گرفته بود را با حوصله و دقت ، جمع بندي و در مورد آن بحث و تبادل نظر کرديم و نتيجه اين بررسي‎ها هم مويد اين مسئله بود که تغيير کادر فني در حال حاضر به تيم ما کمک نمي‎کند و بايد با پشتيباني از کادر فني و ايجاد روحيه همدلي و تقويت آن در تيم پرسپوليس شرايط را براي موفقيت تيم در بازي هاي باقيمانده تا پايان فصل فراهم کنيم.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که نقش هيئت مديره در اين تصميم گيري چه بوده است گفت: من به عنوان مدير عامل باشگاه و با توجه به اختياراتي که به مدير عامل تفويض شده است، اين تصميم را از ابتداي فصل گرفته ام و تا پايان فصل نيز به آن پايبند خواهم بود، در عين حال ، هيات مديره باشگاه به عنوان مرجعي بالاتر مي‎تواند تصميماتي را که به صلاح تيم است بگيرد و آن را بررسي کند. اما تصميم من به عنوان مدير عامل باشگاه حمايت قاطع از کادر فني تا پايان فصل است.

حبيب کاشاني هم چنین با رد شايعاتي مبني بر اضافه شدن کريم باقري و گزينه‎هاي ديگر به کادر فني پرسپوليس تصريح کرد: باقري از بازيکنان بسيار خوب و تاثيرگذار پرسپوليس است و هميشه به عنوان يک کمک بزرگ در کنار تيم ايفاي نقش کرده است ولي اينکه به عنوان کمک مربي انجام وظيفه کند براي اين فصل مطرح نيست.
استقلالي

استقلالي

پستعنوان: دايي بازهم شکست خورد   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 13, 2008 2:26 pm

شكست خانگی سايپا در برابر صنعت نفت آبادان
تيم فوتبال صنعت نفت آبادان موفق شد در هفته‌ بيست و هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال كشور با نتيجه دو بر صفر ميزبان خود سايپا كرج را شكست دهد.

به گزارش ايسنا ، در اين ديدار كه در ورزشگاه انقلاب كرج برگزار شد، تيم نفت در دقايق 23 و 43 توسط "رناتاو مدريوس" و "لئوناردو پيمنتا" به گل دست يافت.

در نيمه‌ اول اين بازي كه با حضور بيش از سه هزار نفر كه حدود يك سوم آنها آباداني بودند، برگزار شد دو تيم برنامه‌هاي تاكتيكي نسبتا مشابهي ارائه کردند و سعي داشتند با عبور از كناره‌ها و باز كردن دفاع حريف،‌ از طريق پاس‌هاي عمقی دروازه‌ يكديگر را باز كنند که در اين بين ، صنعت نفت آبادان موفق‌تر عمل كرد و توانست دو گل به ثمر برساند. سايپا نيز در نيمه اول چند موقعيت گلزني داشت كه مهاجمان اين تيم آنها را به هدر دادند.
بازي در نيمه‌ دوم با حملات پي در پي سايپا و با استفاده از همان برنامه‌ هاي تاكتيكي نيمه‌ اول و ضد حملات نفت آبادان همراه بود كه سرانجام ياران علي دايي نتوانستند دروازه‌ ميهمان خود را باز كنند و بازي با همان نتيجه‌ دو بر صفر به سود تيم آباداني پايان يافت. البته در این نیمه یک ضربه پنالتی به سود صنعت نفت نیز اعلام شد که صابر ميرقرباني نتوانست دروازه‌ سايپا را برای سومین بار باز كند.

صابر ميرقرباني، محمود پوراسدالله و محسن زاهدي از نفت آبادان اخطاری های این بازی بودند و هیچ کدام از بازيكنان سايپا كارت زردي از داور مسابقه دريافت نكردند.
استقلالي

استقلالي

پستعنوان: آشتي کنان ليدر ها با قطبي   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 13, 2008 2:27 pm

آشتی کنان لیدرها با قطبی و درگیری با بازیکن جوان پرسپولیس !
جلسه تمريني امروز پرسپولیس در حالی در زمين شركت واحد برگزار شد که تعدادي از ليدرهای این تیم که روز گذشته به دليل شكست سنگین سرخ پوشان برابر استقلال اهواز به شدت از قطبي انتقاد كرده و به وي حمله ور شده بودند، اين بار با وی روبوسي و آشتي كردند!
خبرگزاری فارس با اعلام این خبر ، در عین حال افزود: در پايان این تمرین و در حالي كه بهادر عبدي مي خواست با خودروي شخصي محل تمرين را ترك كند، برخي هواداران با عصبانيت به سوي وي حمله ور شده و خواهان جدايي وی از این تيم شدند!
هواداران حاضر در زمين شركت واحد كه معتقد بودند اين بازيكن در حد و اندازه هاي پرسپوليس نيست، از عملكرد عبدی در بازي هاي اخير انتقاد كرده و به همين دليل با وي درگير شدند اما با دخالت چند نفر از مسئولان تداركات ، از شدت درگيري كاسته شد و عبدي به سلامت محل را ترك كرد!
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 464
Registration date : 2008-03-08

پستعنوان: عضو هيات رئيسه پرسپوليس : بعضي بازيکنان دقيقه ای 130 هزار تومان مي گيرند   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالإثنين أبريل 14, 2008 2:28 pm

عضو هيأت رئيسه پرسپوليس: بعضى از بازيكنان دقيقه اى ۱۳۰ هزار تومان مى گيرند!

تهران IranSport.Net - عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: احتمال ترميم در ساختار كادرفنى وجود دارد اما، بحث تغيير مطرح نيست. حسن بيادى در گفتگو باايسنا، اظهار كرد: نظر ما اين است كه بايد در برنامه هاى كادرفنى تجديدنظر شود و با ماندن و ترميم در ساختار كادرفنى مى توان نتايج مناسب را كسب كرد. ضمن آنكه با تغيير كادر فنى در اين شرايط مشكلات حل نخواهد شد. وى افزود: برخى از بازيكنان به دليل بى توجهى كه به انتظارات هواداران و مردم دارند در زمين تنها راه مى روند و اين دليلى مى شود كه تيم نتواند نتايج لازم را كسب كند. ما معتقديم كادرفنى براى موفقيت تيم تلاش هاى خود را انجام داده و مى دهد اما، بعضى از بازيكنان به دليل اختلاف شخصى كه با ديگر بازيكنان دارند شرايط را به گونه اى جلوه مى دهند كه كادرفنى كوتاهى كرده است. بيادى افزود: بازيكنان اگر هم با كادر فنى مشكلى دارند نبايد اين مشكلات را با خود به زمين بازى ببرند بلكه بايد در زمين براى تيم شان و هواداران تلاش كنند.متأسفانه در نيم فصل دوم بعضى از بازيكنان به اين مسأله بى توجه بودند. بيادى ادامه داد: بعضى از بازيكنان از پرسپوليس دقيقه اى ۱۳۰ هزار تومان پول مى گيرند. اين پولى است كه از جيب مردم به آنها داده مى شود. مردم و هواداران اين را مى دانند و از بازيكنان همان انتظارى را دارند كه بايد داشته باشند. ضمن آنكه هواداران هم بازيكنانى كه كم كارى مى كنند را به خوبى مى شناسند. بازيكنان بايد نسبت به عملكرد خود پاسخگو باشند و اين طور نيست كه بازيكنان پول بگيرند و براى خود در زمين راه بروند. وى با بيان اينكه ثروتى كه بازيكنان اندوخته اند از پول مردم تأمين شده، گفت: بعضى از اين بازيكنان با بى توجهى به جايگاه و ارزش پرسپوليس كم كارى مى كنند. اين در حالى است كه پول فراوانى از باشگاه مى گيرند بنابراين ما نمى توانيم نسبت به اين مسايل بى توجه باشيم. وى تأكيد كرد: قطبى و استيلى در پرسپوليس خواهند ماند و هيچ تغيير يا اخراجى مطرح نيست. بيادى در پاسخ به اين سؤال كه آيا همچنان به قهرمانى اميدوار است، گفت: از اول هم به دنبال قهرمانى نبوديم اگرچه هدفمان قهرمانى بود. ما به دنبال تغيير سيستم مديريتى در ورزش بوديم و بسيارى از حواشى كه اطراف تيم به وجود آمده به دليل حاكم شدن اين سيستم مديريتى و قطع شدن دست كسانى است كه در گذشته براى باشگاه حاشيه سازى مى كردند. وى افزود: باشگاه پرسپوليس با سيستم مديريتى جديد خود تفاوت عمده اى با تيم هاى ديگر دارد كه برخى از آنها نمى خواهند چنين سيستم مديريتى در ورزش به وجود بيايد. ما به دنبال كار فرهنگى در ورزش هستيم. چرا كه نام باشگاه مان، باشگاه فرهنگى ورزشى است هر چند كه خيلى ها در باشگاه هاى ديگر نمى خواهند چنين فعاليت هايى در ورزش انجام گيرد. بيادى درباره مشكلات مالى موجود در پرسپوليس گفت: ما حاضريم كه حسابرسى وضعيت مالى پرسپوليس در سال گذشته به موقع انجام شود. ضمن آنكه مى خواهيم حسابرسى سال هاى قبل هم انجام گيرد نا وضعيت بدهى هاى سنگين موجود مشخص شود. به هر حال امسال آسيب هاى فراوانى نظير كسر امتياز به دليل همين بدهى ها متوجه پرسپوليس شد.
https://esteghlaliha.forumfa.net
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: دايي : مخالف شديد تعطيلي ليگ هستم   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالإثنين أبريل 14, 2008 2:29 pm

علي دايي: مخالف شديد تعطيلي ليگ هستم

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم ملي فوتبا ل ايران گفت : مخالف شديد تعطيلي مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران هستم . علي دايي در پايان ديدار تيم سايپا با صنعت نفت آبادان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با توجه به اينكه تيم ملي نياز به ديدارهاي تداركاتي دارد از فدراسيون فوتبال خواهش كردم تعطيلي مسابقات ليگ محقق نشود. وي تصريح كرد: طرح بحث تعطيلي مسابقات ليگ ناشي از عدم برنامه ريزي اصولي است . دايي كه سرمربي تيم سايپا را نيز برعهده دارد در خصوص ديدار اين تيم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت : بازيكنان تيم سايپا خسته بودند و خط دفاعي و هافبك‌هاي اين تيم نتوانستند بخوبي عمل كنند. وي با بيان اينكه روزي كه قرار است ببازيم ، مي‌بازيم ، افزود: تيم سايپا در نيمه دوم بازي فرصت‌هاي زيادي از دست داد .

ديدار عصر يكشنبه تيم‌هاي سايپا و صنعت نفت آبادان بانتيجه دو بر صفر به سود صنعت نفت در كرج خاتمه يافت
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: توقف سپاهان   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 9:39 am

توقف سپاهان قبل از پرواز به جده
اصفهان – سپاهان نایب قهرمان آسیا در هفته 28 ام لیگ فوتبال ایران در برابر مس کرمان با نتیجه 1-1 متوقف شد.

بعد از آنکه دو تیم در نیمه اول نتواستند قفل دروازه ها را بشکنند سید صالحی در دقیقه 76 گل برتری را برای زرد پوشان اصفهانی زد اما دو دقیقه بعد خدابنده لو بازی را به تساوی کشاند.

سپاهانی ها علیرغم این تساوی با 50 امتیاز در بالای جدول ایستادند و با فاصله 4 امتیازی از صبا باتری که در این هفته مقابل شیرین فراز 2-2 کرد همچنان مدعی اول قهرمانی باقی ماندند.

امير قلعه نويى سرمربى تيم مس كرمان که در مدت کوتاه مربیگری خود در این تیم به چند نتیجه قابل قبول رسید در پايان بازى با سپاهان گفت: "در اين بازى عدالت رعايت نشد، باوجود احترام زيادى كه براى سپاهان قائلم اما بايد بگويم كه ما بايد ۵ بر يك سپاهان را مى برديم. ما مثل بازى هاى گذشته موقعيت هاى فراوانى را از دست داديم" . قلعه نويى درباره درخشش مسعود همامى هم گفت: «درخشش دروازه بان سپاهان پيروزى را از ما گرفت.»

شاگردان ویرا که چهارشنبه این هفته در جده به مصاف الاتحاد خواهند رفت در بازی آخر خود همین تیم را در ورزشگاه آزادی تهران 2-1 شکست دادند اما همچنان در ته جدول گروه اول ایستادند.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: قلعه نوعي : بايد 5 بر یک سپاهان را شکست ميداديم   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 9:44 am

قلعه نويى: بايد ۵ بر يك سپاهان را مى برديم

تهران IranSport.Net - امير قلعه نويى سرمربى تيم مس كرمان در پايان بازى با سپاهان گفت: در اين بازى عدالت رعايت نشد، باوجود احترام زيادى كه براى سپاهان قائلم اما بايد بگويم كه ما بايد ۵ بر يك سپاهان را مى برديم. ما مثل بازى هاى گذشته موقعيت هاى فراوانى را از دست داديم. نمى دانم چرا مهاجمان ما اين قدر بى دقت شده اند. قلعه نويى افزود: من از بازى بچه هاى مس راضى هستم اما از نتيجه به دست آمده خير. قلعه نويى در ادامه درخصوص سپاهان گفت: سپاهان اگر در ليگ قهرمانان آسيا اين گونه ظاهر شود، كار سختى پيش رو دارد. آنها بايد خيلى بهتر باشند. قلعه نويى در پايان از درخشش مسعود همامى گفت و از بدشانسى سپاهان: «درخشش دروازه بان سپاهان پيروزى را از ما گرفت.»
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: ويه را : نيمه دوم خوش شانس بوديم   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 9:59 am

ويه را: نيمه دوم خوش شانس بوديم

تهران IranSport.Net - «ژوروان ويه را» سرمربى تيم سپاهان اصفهان گفت: پيش بينى كرده بودم كه بازى سختى مقابل مس پيش رو داريم. مس با حضور آقاى قلعه نويى متحول شده است. آنها مقابل ما خيلى خوب بازى كردند. تيم ما در نيمه دوم بازى خيلى خوش شانس بود كه موقعيت هاى مس بدل به گل نشد. البته ما ۵ بازيكن اصلى خود را در اين بازى در اختيار نداشتيم. ويه را ادامه داد: ما براى اينكه قهرمان ليگ و حذفى شويم بايد تلاش بيشترى بكنيم. اميدوارم در بازى هاى بعدى پيروز شويم تا در ادامه مشكل پيش نيايد.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: ذوالفقار نسب : پيکان نه به راي کميته انظباطي باختيم   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 10:00 am

ذوالفقارنسب: پيكان نه به راى كميته انضباطى باختيم

تهران IranSport.Net - سرمربى تيم ذوب آهن اصفهان گفت: مقابل پيكان، ما به راى كميته انضباطى باختيم و اگر كميته انضباطى درباره مسائل بازى با پگاه بررسى بيشترى مى كرد اكنون بازنده نبوديم. «بيژن ذوالفقارنسب» پس ازشكست ۲ بر صفر تيمش مقابل پيكان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: تيم ذوب آهن در اين ديدار ۶ بازيكن اصلى خود را به همراه نداشت و اين موضوع تاثير بسيار بدى بر تيم ما گذاشت. وى درعين حال گفت: تيم ما مستحق شكست نبود و من انتظار داشتم تا بازيكنانم بازى بهترى ارائه دهند! ذوالفقارنسب افزود: متاسفانه اخراج مارتين محمد در نيمه اول بر مشكلات تيم ما افزود و موجب شد برنامه هاى ما براى اين ديدار از بين برود.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: جلالي : زمين مسابقه از کيفيت بازي کاست   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 10:02 am

مجيد جلالى: زمين مسابقه از كيفيت بازى كاست

تهران IranSport.Net - سرمربى تيم استقلال اهواز گفت: چمن زمين ورزشگاه شهيد عضدى رشت نامناسب بود و از كيفيت بازى كاست. «مجيد جلالى» در پايان ديدار تيم هاى پگاه و استقلال اهواز كه بانتيجه مساوى يك بر يك خاتمه يافت افزود: زمين ورزشگاه سردارجنگل رشت براى برگزارى بازى مناسب بود و من تعجب مى كنم كه چرا بازى در آن مكان برگزار نشد. وى در مورد ديدار تيمش مقابل پگاه گيلان گفت: بازى سنگينى بود و بازيكنان تيم فوتبال پگاه گيلان نيز خوب بازى كردند. وى اضافه كرد: ما تيم برتر نيمه اول بوديم اما نتوانستيم از برترى خود استفاده كنيم و در نيمه دوم نيز ۲ تيم يك بازى متعادل را انجام دادند و همان طور كه اشاره كردم اگر چمن زمين بازى مناسب تر بود، مى توانستيم بازى بهترى را از ۲ تيم شاهد باشيم. وى گفت: پگاه تماشاگران خوبى دارد و اين تماشاگران تا پايان بازى فقط تيمشان را تشويق كردند.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: هفته 29 ليگ برتر   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 10:03 am

برنامه هفته بيست و نهم ليگ برتر فوتبال كشور

تهران IranSport.Net - برنامه هفته بيست و نهم
پنجشنبه ۵/۲/۸۷
مسپرسپوليس (ساعت ،۱۶ ورزشگاه شهيد باهنر كرمان)
برق صنعت نفت (ساعت ۱۶ و ۳۰ دقيقه، ورزشگاه حافظيه شيراز)
پاس مقاومت سپاسى (ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه، ورزشگاه قدس همدان)
استقلال اهواز ابومسلم (ساعت ،۱۸ ورزشگاه تختى اهواز)
ملوان پگاه (ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه، ورزشگاه تختى انزلى)
يكشنبه ۸/۲/۸۷
ذوب آهن راه آهن (ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه، ورزشگاه فولادشهر اصفهان)
سايپا صباباترى(ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه، ورزشگاه انقلاب كرج)
شيرين فراز سپاهان (ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه، ورزشگاه آزادى كرمانشاه)
استقلال تهران پيكان (ساعت ،۱۸ ورزشگاه آزادى)
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: خليلي : اگر ميباختيم شانس قهرماني ما 30 درصد ميشد   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 10:04 am

خليلى: اگر مى باختيم، شانس قهرمانى پرسپوليس ۳۰ درصد مى شد

تهران IranSport.Net - محسن خليلى درباره پيروزى تيمش مقابل ملوان گفت: بازيكنان ما با تعصب بازى كردند و پيروزى كه مستحق آن بوديم را كسب كردند. اميدوارم با نتيجه حاصل شده توانسته باشيم ناكامى هاى اخير خود را جبران كرده باشيم. وى ادامه داد: شكست مقابل استقلال اهواز هم يك اتفاق بود، چرا كه فوتبال برد و باخت دارد و هواى گرم اهواز هم مزيد بر علت شده بود. اما اميدوارم با اين بازى گام بزرگى را در جهت قهرمانى تيم برداشته باشيم. مهاجم ۱۲ گله پرسپوليس گفت: در نيمه اول بازى، بازيكنان سعى داشتند بازى با طراوتى را انجام دهند اما ما شاهد اتفاق خاصى نبوديم و تا حدودى استرس هم ايجاد شده بود اما پس از صحبت هايى كه كادرفنى در بين ۲ نيمه با بازيكنان داشت و تأكيد بر آرامش بيشتر، توانستيم با انگيزه بالا نيمه دوم را مسلط تر شروع كنيم و با تلاش همه جانبه تمامى بازيكنان پيروزى را به ارمغان بياوريم. خليلى گفت: بچه ها در هفته گذشته، فشار زيادى را تحمل كرده بودند كه به نوعى اين بازى به يك بازى مرگ و زندگى تبديل شده بود و اگر مى باختيم فكر مى كنم شانس قهرمانى ما به ۳۰ درصد كاهش پيدا مى كرد اما اين برد گامى بلندى بود كه فشار روانى را از روى تيم ما برداشت تا بتوانيم با آرامش بيشترى در بازى هاى آينده ظاهر شويم. هنوز ۶ هفته به پايان ليگ مانده است و ۶ هفته يعنى ۱۸ امتياز، هواداران مطمئن باشند كه اين جدول تغيير خواهد كرد.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: ساکت : الاتحاد نگران باز با ماست   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 10:05 am

ساكت: الاتحاد نگران بازى با ماست

تهران IranSport.Net - مدير عامل باشگاه سپاهان با اشاره به صدرنشينى زردپوشان اصفهانى در ليگ برتر گفت: در هفتمين دوره ليگ برتر، سپاهان اميد اول قهرمانى است. «محمدرضا ساكت» درباره حل مشكلات سفر به جده براى ديدار با تيم الاتحاد نيز اظهار داشت: صبح امروز (شنبه) مسئولان سفارت عربستان با ما تماس گرفته اند و به احتمال زياد تا بعدازظهر مشكل صدور رواديد برخى از همراهان سپاهان بر طرف خواهد شد. وى ادامه داد: هزينه اقامت و شرايط سفر به جده به عهده باشگاه سپاهان است و ما براى جلوگيرى از حاشيه سازى مسئولان عربستانى اقدامات لازم را انجام داده ايم با توجه به هماهنگى هاى انجام شده، كاروان سپاهان با ۳ پرواز راهى جده خواهد شد. مدير عامل سپاهان با اشاره به شرايط فعلى الاتحاد خاطر نشان كرد: اعضاى كادر فنى و نماينده هاى باشگاه موقعيت تيم عربستان را زير نظر دارند و معتقدم تغييرات كادر فنى به سود تيم ما است. احساس مى كنم حريف از رويارويى با سپاهان نگران است و اين موضوع را به فال نيك مى گيريم و اميد زيادى به پيروزى داريم. ساكت در مورد تساوى سپاهان مقابل مس كرمان گفت: روز بازى ۷ بازيكن كليدى خود را در اختيار نداشتيم و در واقع با همه توان مقابل تيم قلعه نويى بازى نكرديم. در نيمه اول توپ و ميدان را در اختيار داشتيم اما نيمه دوم مس كرمان بهتر از سپاهان بازى كرد. به نظر من تساوى عادلانه بود. مديرعامل باشگاه سپاهان تاكيد كرد: بدون شك تيم ما اميد اول قهرمانى است اما نبايد از حالا تيم خود را قهرمان معرفى كنيم، بلكه با ذخيره كردن امتيازها مى توانيم به هدف نهايى دست يابيم.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: نيک بخت : ثابت کرديم اهل تباني نيستيم   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد أبريل 20, 2008 10:21 am

نيكبخت: ثابت كرديم اهل تبانى نيستيم

تهران IranSport.Net - مهاجم تيم پرسپوليس كه در ديدار تيمش مقابل ملوان موفق به گلزنى شد در واكنش به شايعات اخير مبنى بر درگيريش با خليلى ديگر مهاجم سرخپوشان گفت:با توجه به رابطه خوبم با خليلى اميدوارم ديگر به شايعه درگيرى ما دامن نزنند. «عليرضا نيكبخت» همچنين اظهار داشت: شكست مقابل استقلال اهواز باعث شد تا به پيروزى مقابل ملوان نياز مبرمى پيدا كنيم تا بار ديگر هواداران را اميدوار كرده و به صف مدعيان بپيونديم. وى افزود: در نيمه اول كمى احساسى بازى كرديم اما در نيمه دوم مى دانستيم با توجه به نتايج رقم خورده در ورزشگاه هاى ديگر بايد پيروز ميدان باشيم. اين برد را از صميم قلب به هواداران، مديريت و شخص افشين قطبى تبريك مى گويم. نيكبخت در باره اتفاقات ۲ هفته گذشته در پرسپوليس گفت: هيچگونه تحولى در باشگاه صورت نگرفت. فقط با توجه به اينكه باخت بدى مقابل استقلال اهواز داشتيم به بازيكنان تهمت تبانى و كم كارى زدند كه با درايت مديران و كادر فنى، خلاف آن ثابت شد. وى در پايان خاطرنشان ساخت: با توجه به رابطه خوبم با محسن خليلى اميدوارم ديگر به شايعه درگيرى من با وى دامن نزده و تيم را به حاشيه نبرند چراكه ارتباط بسيار دوستانه اى داشته و هيچ مشكلى با هم نداريم
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: قطبي: ايران به داشتن امير قلعه نوعي افتخار مي کند   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالخميس أبريل 24, 2008 10:57 am

افشين قطبي: ايران به داشتن امير قلعه نويي افتخار كند

تهران IranSport.Net - افشين قطبي سرمربي تيم فوتبال سپرسپوليس اعلام كرد: امير قلعه نويي يكي از بهترين مربيان ايران است. بازي مشكلي بود و تساوي نتيجه خوبي بود. وي افزود: تيم مس كرمان در خانه بسيار خوب بازي مي‌كند و امير قلعه نويي يكي از بهترين مربيان ايران است و بايد كشور به داشتن آن افتخار كند. وي در خصوص عملكرد تيم پرسپوليس در اين بازي اظهارداشت: تيم ما تلاش خوبي داشت و بازيكنان به وظيفه خود عمل كردند.

وي بيان داشت: تيم پرسپوليس چند موقعيت خوب داشت اما مي‌توانستيم در نيمه اول بازي بهتري داشته باشيم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران ادامه داد: با اخراج حسين كعبي از دقيقه ‪ ۷۷‬تيم ما ‪۱۰‬نفره شد اما در اين زمان هم در زمين خوش درخشيد.

به گفته وي، پرسپوليس در اين بازي سازماندهي شده بازي كرد و نشان داد بازيكنان پر تلاشي دارد.

وي در خصوص قهرماني تيم پرسپوليس در ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران گفت: من هميشه اميد به قهرماني دارم ، پس هنوز هم اميددارم.

قطبي خاطرنشان كرد: پرسپوليس ‪ ۵‬بازي در ورزشگاه آزادي دارد و مي‌تواند با حمايت هوادارانش به نتايج دلخواه دست يابد.

وي از هواداران اين تيم خواست تا با حضور در ورزشگاه تيم محبوب خود را تشويق كنند.

سرمربي تيم پرسپوليس يك امتياز اين بازي را به حبيب كاشاني مدير عامل پرسپوليس تقديم كرد و براي وي كه هم اكنون در بيمارستان بستري است آرزوي سلامتي كرد
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: دومين قدرت فوتبال آطران مقابل امير قلعه نوعی زانو زد   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالخميس أبريل 24, 2008 11:00 am

پرسپوليس مقابل مس كرمان متوقف شد

تهران IranSport.Net - تيم پرسپوليس تهران در آغاز هفته بيست و نهم رقابت هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران مقابل تيم مس كرمان متوقف شد. در اين ديدار كه در حضور ‪ ۲۰‬هزار تماشاگر ورزشگاه شهيد باهنر كرمان برگزار شد دو تيم به نتيجه تساوي بدون گل دست يافتند. حسين كعبي بازيكن تيم پرسپوليس تهران در دقيقه ‪ ۷۷‬بازي با دريافت كارت قرمز از زمين بازي اخراج شد. دو تيم در نيمه نخست بازي پاياپايي را به نمايش گذاشتند اما در نيمه دوم بازيكنان تيم مس كرمان با دوندگي بيشتر توانستند نبض بازي را در دست گرفته و حملات خطرناكي را به سمت دروازه حريف ايجاد كنند.

تيم مس كرمان در نيمه دوم چند موقعيت ايده آل را توسط مهدي كياني، مجيد خدابنده لو ، علي ممبيني و زالتون بدست آورد كه اين فرصت‌ها با آمادگي مهدي واعظي دروازه تيم پرسپوليس و بي‌دقتي مهاجمان تيم مس كرمان به هدر رفت
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: انتقاد قائم مقام باشگاه استقلال اهواز از مسئولين استقللال تهران   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالإثنين أبريل 28, 2008 10:43 am

انتقاد قائم مقام استقلال اهواز از مسوولان استقلال تهران !
استقلال اهواز با کسب چند پيروزي متوالي در ليگ برتر چهره خود را به عنوان يک تيم مدعي هويدا کرد. اين تيم هم اکنون با کسب 43 امتياز رده چهارم را به خود اختصاص داده و اميدوار است طي هفته هاي آينده به سپاهان اصفهان نزديک شود.

"عبدالحميد رمضاني" ، قائم مقام باشگاه استقلال اهواز در خصوص آخرين شرايط اين تيم به برنا گفت: بعد از پيروزي مقابل ابومسلم و توقف صبا در برابر سايپا اميدهاي ما براي قهرماني پررنگ شده است. کادر فني، کادر مديريتي و همه اعضاي باشگاه استقلال اهواز يک دل شده اند تا اين تيم عنوان قهرماني را به دست آورد و حق سال گذشته خود را از ليگ برتر بگيرد.

وی در ادامه افزود: سال گذشته هم استقلال اهواز قهرمان واقعي ليگ بود. اما اتفاقاتي افتاد تا جام از اهواز بيرون برود. البته شرايط امسال ما نيز به شکلي شده که جورکش استقلال تهران نيز شده ايم و توقعات از استقلال اهواز بالا رفته است.

رمضاني در توضيح بيشتر جمله آخر خود گفت: «هر تيمي که استقلال تهران برابرش نتيجه نمي گيرد در اهواز مغلوب استقلال اهواز مي شود. ما با اين کارمان دل خوزستاني ها و تمامي هواداران استقلال را شاد مي کنيم. بايد به جامعه فوتبال ايران تسليت بگويم که براي يک بازي استقلال تهران تنها هفت هزار تماشاگر مي آيد. در تمام دنيا براي جذب تماشاگر تيم ها فوتبال زيبا ارائه مي کنند اما متاسفانه سياست هاي غلط برخي ها باعث بي انگيزگي تماشاچيان شده به طوري که براي ديدن پرافتخارترين تيم آسيا به ورزشگاه نمي آيند.

رمضاني خاطر نشان کرد: همين سياست غلط حاکم بر استقلال چهره دو تن از بهترين مربيان ايران را مخدوش کرده است. هيچکس نمي تواند منکر توانايي هاي بالاي حجازي و کريمي شود اما مي بينيم که حجازي مي رود و کريمي هم اعلام مي کند در برخي از کارها با مشکل روبروست.

وي افزود: برخي در تلويزيون خودشان را آدم هاي متخصص معرفي و در خصوص يارگيري صحبت مي کنند اما در اول فصل اين تيم تا توانست مهاجم گرفت. يارگيري اول فصل استقلال احساسي و تبليغاتي بود و کسي دنبال تيم ساختن و آبروداري نبود.

قائم مقام و رييس سازمان فوتبال استقلال اهواز صحبت هايش را اين گونه به پايان مي رساند: "وضعيت اين استقلال از استقلال سال 1371 که به دسته سوم سقوط کرد بدتر است. اين تيم هم اکنون در رده نهم ايستاده اما اگر به راه آهن ببازد شايد تا رده يازدهم سقوط کند که همه نشأت گرفته از سياست هاي غلط باشگاه است."
yaser

yaser

تعداد پستها : 56
Registration date : 2008-06-02

پستعنوان: رد: آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالسبت يونيو 07, 2008 7:41 am

ميثاقيان :تكليف بازيكنان و كادرفني ابومسلم هفته آينده مشخص مي‌شود

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم مشهد گفت :تكليف نهايي آن دسته از بازيكنان اين تيم كه قراردادشان به اتمام رسيده و يا به آنها نياز نداريم هفته آينده مشخص خواهد شد.

اكبر ميثاقيان روز جمعه درگفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:هنوز در خصوص اين كه چه كساني را به عنوان دستيار خود در ابومسلم به كار گيرم تصميمي نگرفته ام ولي مربيان بومي خراسان در اولويت هستند.

وي گفت :برخي از بازيكنان قراردادشان به اتمام رسيده و بايد صحبت‌هاي نهايي در خصوص تمديد يا عدم تمديد قراداد آنها صورت گيرد تا بتوانيم با شناخت كاملي كه از تركيب تيم داريم وارد فصل نقل و انتقالات بازيكنان شويم ميثاقيان در خصوص اختلافاتي كه پس از ترك ابومسلم بين او و چند بازيكن اين تيم به وجود آمده بود، نيز اظهار داشت :من گذشته‌ها را فراموش كرده ام و هيچ كدورتي بين من و بازيكنان وجود ندارد و مطمئن باشيد هر بازيكني را كه به درد تيم بخورد حفظ خواهم كرد.

او افزود:براي فصل نقل و انتقالات برنامه خاصي داريم و با جذب بازيكنان مورد نظر، سال آينده نيز تيمي قدرتمند را راهي مسابقات ليگ برتر و جام حذفي خواهيم كرد.

سرمربي جديد تيم فوتبال ابوملسم در خصوص جدايي احتمالي سيد محمد حسيني مدافع باسابقه اين تيم هم گفت :حسيني از بازيكناني است كه زحمت زيادي براي ابومسلم كشيده و حق زيادي به گردن اين تيم دارد ، اين بازيكن هنوز به طور رسمي به ذوب آهن منتقل نشده و سعي خواهيم كرد او را نيز در ابومسلم حفظ كنيم .
yaser

yaser

تعداد پستها : 56
Registration date : 2008-06-02

پستعنوان: رد: آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالسبت يونيو 07, 2008 7:41 am

دو بازیکن استقلال اهواز در آستانه پیوستن به مس کرمان

روح الله بیگدلی و مصطفی سیفی، دو بازیکن تیم فوتبال استقلال اهواز با مسئولان باشگاه مس کرمان برای عقد قراردادی دو ساله به توافق رسیده اند.
به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه مس کرمان در جهت تقویت و آماده سازی این تیم برای حضور در فصل آتی مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، مذاکره و عقد قرارداد با بازیکنان جوان لیگ برتری را در دستور کار دارد. در همین راستا دو بازیکن تیم فوتبال استقلال اهواز به نام های روح الله بیگدلی و مصطفی سیفی طی روزهای گذشته با نارنجی پوشان کرمانی وارد مذاکره شدند و برای عقد قرارداد با این باشگاه به توافق رسیدند.

آنها با عقد قراردادی داخلی، رسما برای همراهی تیم فوتبال مس کرمان در فصل آتی مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور اعلام آمادگی کرده اند و با آغاز فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را درهیئت فوتبال استان کرمان به ثبت می رسانند.

تیم فوتبال مس کرمان در فصل هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با هدایت پرویز مظلومی به میدان خواهد رفت.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: ويگاندا مقابل استقلال   آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر - صفحة 4 Emptyالأحد فبراير 08, 2009 3:53 am

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: تجربه وينگادا به باشگاه پرسپوليس كمك خواهد كرد. عباس انصارى فرد پس از معرفى نلو وينگادا به عنوان سرمربى جديد پرسپوليس خاطرنشان كرد: اين مربى تجربيات خوبى دارد و با تيم هاى اماراتى و عربستانى آشنا است. اين موضوع مى تواند به پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا كمك كند. وى با اشاره به اين موضوع كه وينگادا در بازى مقابل استقلال روى نيمكت خواهد نشست،تأكيد كرد: افشين پيروانى به عنوان دستيار اين مربى پرتغالى روى نيمكت خواهد نشست تا عدم آشنايى اين مربى را مرتفع كند. مديرعامل پرسپوليس عنوان كرد: وينگادا روز دوشنبه قرارداد رسمى خود را با پرسپوليس منعقد خواهد كرد. انصارى فرد اضافه كرد: برخلاف مطالب عنوان شده وينگادا از تيم ملى اردن اخراج نشده است! قرارداد اين مربى يك ماه قبل از بازى با سنگاپور به پايان رسيده بود. مسئولان فدراسيون فوتبال اردن بابت ۲ بازى مرحله مقدماتى جام ملت هاى آسيا به وينگادا ۷۰ هزار دلار داده بودند. مديرعامل باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: هيچ بحرانى در اين باشگاه وجود ندارد. عده اى هستند كه مى خواهند پرسپوليس نتيجه نگيرد و براى ما حاشيه مى سازند. ما در وضعيت بسيار خوبى به سر مى بريم و هيچ گونه مشكلى نداريم. انصارى فرد با اشاره بر اينكه به جهانى شدن پرسپوليس فكر مى كنيم، تصريح كرد: چندى پيش با موجى رئيس باشگاه يوونتوس صحبت كردم و به او گفتم دو بازيكن بزرگ مى خواهيم! آنها از اين پيشنهاد استقبال كردند و اين موضوع بازتاب خوبى در ايتاليا داشت. وى ادامه داد: در ايتاليا، پرسپوليس را با يوونتوس مقايسه كردند و به ما گفتند بازيكنانى تمايل دارند كه براى بازى در پرسپوليس به ايران بيايند. انصارى فرد با تاكيد بر سازماندهى هواداران پرسپوليس يادآور شد: قصد داريم ليدرهاى باشگاه را سازماندهى كنيم. گاهى اوقات اتفاقاتى رخ مى دهد كه ناخوشايند است. به همين دليل قصد داريم به اين وضعيت رسيدگى كنيم.

آخرين اخبار تيم هاي حاضر در ليگ برتر
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 4 از 5رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-