تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

آخرين اخبار باشگاه

+7
اس اس
yaser
Nokia 1100
SETAREH
مسعود
استقلالي
Admin
11 مشترك
رفتن به صفحه : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 464
Registration date : 2008-03-08

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه Emptyالسبت مارس 08, 2008 2:26 pm

در اين تايپيك به ارائه و بررسي آخرين اخبار باشگاه مي پردازيم . از همه دوستان ميخوام كه مارو ياري كنند
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://esteghlaliha.forumfa.net
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: كريمي : اگر 60 بازيكن ما را محروم كنند بايد 60 داور را هم محروم كنند   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأحد مارس 09, 2008 5:15 am

سايت رسمي باشگاه استقلال مينويسد :
فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال استقلال در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت :از برنامه 90وآقای فردوسی پور می خواهیم کارشناس داوری را بیاورند وحرکت آهسته خطای روی آرش برهانی را نشان دهند اگر این خطا داخل محوطه جریمه وپنالتی نبود من چیزی از فوتبال نمی دانم .کریمی با بیان این مطلب افزود از آقای عنایت تقاضا دارم اگر 60بازی بازیکن ما را محروم می کند مجاز هستند اما باید 60داور را هم محروم کنند .کریمی تاکید کرد :داوری ها به گونه ای می باشد که در حق تیم ما ظلم واجحاف فراوانی شده است واین داوری ها ضربات زیادی به تیم ما وارد کرده است.البته من به آقای عنایت اعتقاد قلبی واعتماد کامل دارم ومی دانم ایشان وظیفه خود را به خوبی انجام خواهند داد .کریمی در پایان درباره بازی مقابل ملوان اظهار داشت :نیاز به 3امتیاز بازی با ملوان داریم تا از کورس قهرمانی دور نشویم همانطور که قبلا هم قول داده ام بدون احتساب امتیازات نیم فصل اول استقلال قهرمان نیم فصل دوم خواهد شد.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: باز هم تغيير در زمان دربي تهران ؟!   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأحد مارس 09, 2008 5:20 am

پس از برگزاری نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر در روز یکشنبه هفته آینده، زمان برگزاری شصت و چهارمین دربی تهران مشخص خواهد شد.
به گزارش مهر، سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال روز جمعه شانزدهم فروردین ماه را برای برگزاری دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس تعیین کرده بود اما با توجه به درخواست شورای تامین استان تهران مبنی بر تغییر زمان برگزاری این دیدار ، به احتمال زیاد شصت و چهارمین دربی پایتخت روز پنجشنبه پانزدهم فروردین ماه برگزار خواهد شد!

در این خصوص ، هیئت رئیسه سازمان لیگ فدراسیون فوتبال روز یکشنبه تشکیل جلسه خواهد داد تا زمان برگزاری دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته سی و یکم لیگ برتر را مشخص کند. به گفته عزیز محمدی ، رئیس سازمان لیگ برتر، در این نشست علاوه بر تعیین زمان برگزاری دربی شصت و چهارم تهران، در خصوص انتخاب داور این بازی نیز تصمیم گیری خواهد شد. در صورت تایید نهادهای تصمیم گیرنده ، یک داور ایرانی بازی پرسپولیس - استقلال را در هفته سی و یکم لیگ برتر قضاوت خواهد کرد.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: گلزني عنايتي و خطيبي در ليگ امارات   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأحد مارس 09, 2008 5:25 am

تیم فوتبال الامارات با گلزنی رسول خطیبی و رضا عنایتی ، هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های امارات را با تساوی مقابل الظفره به اتمام رساند.
به گزارش مهر، هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های امارت با پیروزی الشارجه مقابل الوحده، توقف تیم الظفره مقابل تیم انتهای جدولی الامارات و تساوی تیم های الوصل و العین آغاز شد. در حساس ترین دیدار این هفته ، دو تیم بحران زده الشارجه و الوحده برابر هم صف آرایی کردند که حاصل تلاش آنها در نهایت با برتری یک برصفر تیم الشارجه همراه شد. برای الشارجه در این بازی که میزبان تیم الوحده بود، اندرسون در دقیقه 30 گلزنی کرد. مسعود شجاعی بازیکن ایرانی الشارجه در این بازی باز هم جایی در ترکیب ثابت تیمش نداشت و در اواسط نیمه دوم به جای العنبری وارد زمین مسابقه شد!

تیم های الظفره و الامارات نیز در یکی دیگر از دیدارها به مصاف هم رفتند که تلاش آنها نیز در پایان 90 دقیقه با تساوی 2 بر2 همراه بود. در این بازی که به نوعی تقابل رجب زاده، عنایتی و خطیبی با پیراهن الامارات با سیاوش اکبرپور در جامه تیم الظفره بود، بازیکنان ایرانی باز هم درخشان ظاهر شدند و دو بار گلزنی کردند. برای الامارات ، رضا عنایتی و رسول خطیبی گلزنی کردند و گل های تیم الظفره را نیز محمد سالم صالح و ایدوریکو به ثمر رساندند. با این تساوی ، الامارات با 10 امتیاز کماکان تیم انتهای جدولی لیگ امارات باقی ماند!

تیم های الوصل و العین نیز برابر هم صف آرایی کردند که تلاش آنها در پایان به نتیجه تساوی بدون گل انجامید.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: يوسفي : ملوان حريف دست و پا بسته اي نيست   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأحد مارس 09, 2008 9:41 am

یوسفی :ملوان حریف دست وپا بسته ای نیست
یوسفی بازیکن خوب تیم فوتبال استقلال گفت :ما مشکل تمرین نداشتیم در مورد صباباتری باید کار را در نیمه اول تمام می کردیم اما صبا دفاع کرد ودر نیمه دوم هم نتوانستیم از دفاع چند لایه صبا عبور کنیم.به گزارش سایت رسمی باشگاه ،یوسفی در مورد بازی با ملوان گفت :تیم ملوان در نیمه اول فصل خوب نتیجه گرفت :اما در نیمه دوم لیگ نتایج خوبی کسب نکرده است .بازی با ملوان بازی سختی خواهد بود وملوان حریف دست وپا بسته ای برای استقلال نیست اما بازیکنان استقلال مصمم هستند تا ملوان را با شکست بدرقه کنند.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: حجازي : ملوان روز سختي در آزادي خواهد داشت   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأحد مارس 09, 2008 2:19 pm

پارس فوتبال مي نويسد:
استعفاي" احمدزاده"براي تحريک بازيکنان است
ناصر حجازي گفت: ملوان روز سختي را مقابل استقلال خواهد داشت.
ناصر حجازي درباره‌ي استعفاي "احمدزاده" سرمربي تيم فوتبال ملوان بندر انزلي اظهار داشت: استعفاي احمدزاده بيشتر جنبه تحريک بازيکنان را دارد، چون آن ها در سه بازي باخته اند وخوب مي دانند که در ورزشگاه آزادي و زمين هموار آن بازي سختي را بايد انجام دهند.

حجازي تصريح کرد: ملواني ها انگيزه زيادي دارند و نمي خواهند حريف دست و پا بسته اي براي استقلال باشند.

مدير فني استقلال در عين حال گفت: من مطمئن هستم که با ياري خدا و حضور هواداران ملوان را روز سه شنبه با شکست روبرو خواهيم کرد.

ديدار معوقه‌ي هفته‌ي نوزدهم استقلال - ملوان سه شنبه هفته جاري در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد
استقلالي

استقلالي

تعداد پستها : 132
Registration date : 2008-03-10

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: نوازي از فهرست استقلال خارج شد   آخرين اخبار باشگاه Emptyالإثنين مارس 10, 2008 5:31 am

«محمد نوازى» از فهرست استقلال كنار گذاشته شد

تهران IranSport.Net - محمد نوازى هافبك استقلال با نظر فيروز كريمى از فهرست اين تيم كنار گذاشته شد تا باشگاه در خصوص ادامه همكارى با وى تصميم گيرى كند. به دنبال اختلاف نظر محمد نوازى با فيروز كريمى در نهايت سرمربى تيم استقلال تصميم گرفت بازيكن با تجربه تيمش را از فهرست تيم كنار بگذارد. فيروز كريمى، نوازى را اخراج كرده و از باشگاه خواسته تا در خصوص قطع همكارى با وى تصميم گيرى كند. نوازى در حالى از تيم كنار گذاشته شد كه طى ۲ بازى اخير جايى در فهرست ۱۸ نفره تيم نداشت.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: نوازي : مشكل فني ندارم   آخرين اخبار باشگاه Emptyالإثنين مارس 10, 2008 5:34 am

نوازى: مشكل فنى ندارم

تهران IranSport.Net - محمد نوازى هافبك آبى پوشان تهرانى كه اين روزها كمتر فرصت بازى براى تيمش پيدا مى كند، گفت: برخلاف شايعاتى كه در محافل ورزشى پيچيده، هيچ مشكل فنى براى بازى كردن ندارم. اين روزها من بهترين تمريناتم را انجام مى دهم و با حضور به موقع و مرتب بر سر جلسات تمرينى، شايعه مشكل فنى ام را تكذيب مى كنم. وى بازى نكردنش را به نظر مربيان تيم ربط داد و تصريح كرد: اگر در اين چند هفته بازى نكرده ام، مطمئنم به لحاظ تاكتيكى به بازى تيم هاى مقابل استقلال نمى خوردم و دليل ديگرى نداشته است. من هم از اين نيمكت نشينى ناراضى نيستم و با نگه داشتن بدنم در بهترين شرايط، در خدمت تيم هستم.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: هاشمي : موضوع واگذاري استقلال و پرسپوليس جدي است   آخرين اخبار باشگاه Emptyالإثنين مارس 10, 2008 5:38 am

كيومرث هاشمى: موضوع واگذارى استقلال و پرسپوليس به بخش خصوصى جدى است

تهران IranSport.Net - معاون سازمان تربيت بدنى گفت: واگذارى باشگاه هاى استقلال و پرسپوليس به بخش خصوصى در دستور كار سازمان تربيت بدنى قرار دارد. «كيومرث هاشمى»افزود: به طور كلى سياست هاى اصل ۴۴ قانون اساسى در دستور كار سازمان قرار دارد و موضوع واگذارى باشگاه هاى استقلال و پرسپوليس هم در ارتباط با همين موضوع است. وى ادامه داد: هم اكنون باشگاه هاى زيادى در كشور هستند كه دولتى اداره مى شوند و بايد در راستاى اجراى اصل ۴۴ قانون اساسى به بخش خصوصى واگذار شوند اما بايد شرايط لازم براى تحقق اين مسأله فراهم شود و سازمان تربيت بدنى هم اكنون در حال فراهم كردن مقدمات اين كار است.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: استقلال با شكست ملوان به رده چهارم جدول صعود كرد   آخرين اخبار باشگاه Emptyالثلاثاء مارس 11, 2008 1:01 pm

استقلال با شكست ملوان به رده چهارم جدول صعود كرد
تهران IranSport.Net - تيم استقلال تهران با پيروزي مقابل تيم ملوان بندر انزلي به جمع مدعيان رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران پيوست . ديدار معوقه دو تيم استقلال تهران و ملوان بندر انزلي از هفته نوزدهم اين مسابقه ها، عصر سه شنبه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد كه تيم استقلال تهران با دو گل تيم بحران زده ملوان بندر انزلي را شكست داد و به رده چهارم جدول رده بندي صعود كرد. گل‌هاي اين بازي را پژمان منتظري در دقيقه ‪ ۴۱‬و آرش برهاني در دقيقه ‪ ۷۸‬براي تيم استقلال تهران به ثمر رساندند. در ديگر ديدار عصر امروز كه در آغاز هفته بيست و پنجم ليگ برتر و در ورزشگاه اكباتان تهران برگزار شد، تيم پيكان تهران با نتيجه پرگل ‪ ۵‬بر صفر مغلوب راه آهن تهران شد.

گلهاي اين بازي را احمد تقوي در دقيقه ‪ ، ۳۸‬مهدي تارتار در دقيقه ‪ ۴۳‬از روي نقطه پنالتي ، هادي اصغريدر دقايق ‪ ۷۱‬و ‪ ۷۳‬و مجيد نور محمديدر دقيقه ‪ ۹۰‬براي تيم راه آهن تهران به ثمر رساندند.

در اين بازي داود مهابادي براي نخستين بار هدايت تيم راه آهن تهران را برعهده داشت .

اكبر ميثاقيان هفته گذشته پس از شكست يك بر صفر تيم راه آهن تهران برابر ابومسلم خراسان از مربيگري تيم راه آهن تهران استعفا كرد.
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: ورمزيار : ميخواهيم در جدول بالاتر رويم   آخرين اخبار باشگاه Emptyالثلاثاء مارس 11, 2008 1:15 pm

ورمزيار: مى خواهيم در جدول بالاتر برويم

تهران IranSport.Net - صادق ورمزيار مربى استقلال با اشاره به اهميت ديدار مقابل ملوان بندرانزلى گفت: به هرحال بازى با ملوان هم يكى از بازى هاى حساس ليگ برتر است كه ما به ۳ امتياز آن نياز داريم. اهميت اين ديدار از آن جهت است كه مى توانيم با برترى در آن خود را به رده هاى بالاى جدول نزديك كنيم و حركت روبه رشدى كه تيم در پيش گرفته است را تداوم بخشيم.وى افزود: ملوان يكى از تيم هاى خوب ليگ برتر است كه در نيم فصل دوم ليگ دچار بدشانسى شده و نتايجى دور از انتظار كسب كرده است. اين تيم در بازى هاى دور رفت مقابل تيم هاى مدعى نتايج خوبى كسب كرد و نشان داد كه حريف دست و پا بسته اى نيست.
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: استقلال مقابل سپاهان حاضر نمي شود   آخرين اخبار باشگاه Emptyالثلاثاء مارس 11, 2008 1:24 pm

استقلال مقابل سپاهان حاضر نمی شود!
قائم مقام باشگاه استقلال گفت: در صورتي كه فدراسيون فوتبال با درخواست ما مخالفت كند، مقابل سپاهان بازي نمي‌كنيم!

كامران منزوي در گفت و گو با فارس، درباره اعتراض استقلال به برگزاري بازي هفته بيست و پنجم ليگ برتر مقابل سپاهان اظهار داشت: اعتراض ما به سازمان ليگ ربطي به تاريخ برگزاري بازي‌هاي پرسپوليس ندارد. حرف ما اين است كه چرا بايد در يك فاصله زماني كوتاه ، دو‌ ديدار برگزار كنيم.
وي افزود: زماني كه سازمان ليگ برنامه را اعلام كرد، با فتح‌ا...زاده تماس گرفتيم. باوجود حضور ايشان در هيئت رئيسه فدراسيون، با اين برنامه مخالفيم و از او كسب تكليف كرديم و فتح‌ا...زاده هم گفت كه اگرچه عضو هيات رئيسه است اما وامدار هواداران استقلال بوده و هر تصميمي كه به سود است، گرفته شود.
وي ادامه داد: استقلال در كورس قهرماني است و دليلي ندارد در دو فاصله زماني اندك، با دو تيم مدعي روبرو شود. بازي پرسپوليس در 10 فروردين ماه مقابل ذوب آهن هم عادلانه نيست چون دو تيم يازدهم را بايد استراحت كنند. روز سيزدهم هم كه همه جا شلوغ است. در واقع، تنها روز تمرين 12 فروردين ماه است.
منزوي تصريح كرد:‌ به فدراسيون پيشنهاد داديم كه ديدارهاي 10 فروردين را به تعويق بيندازد يا تاريخ دربي را 17 فروردين ماه قرار دهند. فتح‌ا...زاده اين اختيار را به ما داده كه اگر با درخواستمان موافقت نشد، بازي نكنيم!
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: تحليل خبر ورزشي از عملكرد برهاني   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأربعاء مارس 12, 2008 2:04 am

نزد نزد اما وقتى زد چه گلى زد برهانى تا آخر فصل فيکس شد

آرش برهانى بدون شک عجيب‌ترين مهاجم ليگ است. او تا به امروز 6 گل زده و حداقل 26 گل هم نزده اما گلى که ديروز به ملوان زد واقعاً شاهکار بود. او با يک استپ فوق‌العاده توپ را مهار کرد و سپس دروازه‌بان و مدافعان ملوان را مثل آب خوردن جا گذاشت و در نهايت يکى از زيباترين گلهاى ليگ امسال را زد.
البته برخى مى‌گويند آرش با اين گل تا آخر فصل فيکس شد! اما انصافاً او ديروز گل قشنگى زد.
آرش با اين گل فقط 4 گل کمتر از محسن خليلى (که به تيم‌ملى هم رسيده) به ثمر رسانده و حالا اميدوار است در جام‌حذفى هم دروازه راه‌آهن را باز کند. او در نيمه دوم بازى ديروز عملکرد خوبى داشت.
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: حجازي : با شكست پرسپوليس مدعي اصلي مي شويم . نوازي اخراج نشده است   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأربعاء مارس 12, 2008 2:07 am

حجازي: با شکست پرسپوليس مدعى اصلى مى‌شويم نوازى اخراج نشده است

خبر ورزشي : رئيس سازمان فوتبال و مديرفنى استقلال با تمجيد از عملکرد اين تيم برابر ملوان به خبرورزشى گفت: استقلال و البته ملوان در نيمه دوم، فوتبال خوب و زيبايى را ارايه کردند و خوشحالم که با پيروزى از ميدان خارج شديم.
حجازى در خصوص ملوان گفت: ملوان را دوست دارم چون يک تيم مردمى و کم‌بضاعت است و همواره با تعصب کار مى‌کند و از يک مربى جوان و کاربلد به نام محمد احمدزاده بهره مى‌برد اميدوارم اين تيم در بازيهاى آينده به موفقيت برسد.
حجازى در خصوص عملکرد بازيکنان استقلال گفت: اکثر بچه‌ها زحمت کشيدند و عملکردشان قابل تقدير است. به آنها خسته نباشيد و تبريک مى‌گويم و اميدوارم با ادامه اين روند و صد البته شکست پرسپوليس در بازى 15 فروردين به مدعى اصلى قهرمانى تبديل شوند.
از رئيس سازمان فوتبال و مديرفنى استقلال پيرامون اخراج محمد نوازى سئوال کرديم که پاسخ داد: نوازى اخراج نشده است و حقيقتاً خودش از وضعيتش ناراضى بود و با نظر سرمربى تيم به او چند روز استراحت داديم بلکه با بهتر شدن شرايط روحى‌اش دوباره در خدمت استقلال باشد. نوازى شاگرد قديمى کريمى است و خود من هم در تمام سالهاى اخير، علاقه خاصى به او داشته‌ام و دوست دارم نوازى هم مثل منصوريان و قربانى و ديگر قديمى‌هاى استقلال کنارمان باشد.
از حجازى در خصوص کادرفنى تيم‌ملى سئوال کرديم که جواب داد: در وهله اول بسيار خرسندم که هر3 مربى تيم‌ملي، جزو شاگردان خوب و تحصيلکرده خودم بوده‌اند. على دايي، محمد احمدزاده و بهزاد غلامپور تجربيات خوبى دارند و از صميم قلب برايشان آرزوى موفقيت مى‌کنم
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: تاريخ شكست قرمزها قطعي شد : پنج شنبه   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأربعاء مارس 12, 2008 2:09 am

تاريخ دربى قطعى است: فقط پنج‌شنبه

مسئولان فدراسيون فوتبال از برگزارى قطعى دربى تهران در تاريخ 15 فروردين ماه سال آينده خبر دادند. روابط عمومى سازمان ليگ‌برتر اعلام کرد، ديدار بين تيم‌هاى پرسپوليس و استقلال تهران از هفته بيست و ششم ليگ‌برتر به منظور برقرارى نظم بهتر و خدمات‌رسانى بيشتر به تماشاگران اين ديدار و باتوجه به اين مسأله که مسافران نوروزى در روز جمعه شانزدهم فروردين در حال برگشت به تهران هستند، به جاى روز جمعه در روز پنج‌شنبه 15 فروردين در همان ساعت و محل اعلام شده برگزار خواهد شد.
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: نوازي : اگر مرا نمي خواهند رضايت نامه ام را بدهند   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأربعاء مارس 12, 2008 2:31 am

نوازي:حجازي در تمرينات غايب است ولي در مورد من نظر مي‌دهد
اگر نمي خواهند بازي كنم،‌بهتر است رضايتنامه ام را بدهند
خبرگزاري فوتبال ايران- محمد نوازي پس از تمرين روز يكشنبه براي سومين بار از ليست هجده نفره كنار گذاشته شد تا اين موضوع منجر به ناراحتي و عصبانيت بازيكن قديمي استقلال شود. تحمل اين شرايط ديگر براي او امكان‌پذير نيست، نوازي به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «بهتر است باشگاه رضايت‌نامه‌ام را بدهد تا به تيم ديگري بروم.»
- مثل اينكه از استقلال اخراج شدي.
ديروز فهميدم كه باز هم در ليست هجده نفره نيستم و دليلش را هم نمي‌دانم. من هم با اين شرايط به ساكت الهامي گفتم كه اگر كه تيمي مرا نمي‌خواهد خيلي راحت بگويد تا رضايت‌نامه‌ام را گرفته و از استقلال بروم.
- در اين مورد با كريمي حرف نزدي؟
خير، با ساكت الهامي حرف زدم و او گفت كه تو خيلي خوب تمرين مي‌كني. حالا نمي‌دانم چرا كريمي نظر ديگري دارد و بي‌جهت مرا بازي نمي‌دهد. من قبلا با فيروز خان كار كرده ام .به نظر من كريمي ديگر مثل گذشته ها نيست.
- كريمي در يك مصاحبه گفته بود كه نوازي آماده نيست و در تمرينات هم انگيزه ندارد.
بعضي از بازيكنان كه فيكس بازي مي‌كنند، انگيزه دارند. بعضي‌ها در تمرين غايب هستند ولي خيلي راحت در تركيب ثابت قرار مي‌گيرند كه من در اين چند سال چنين شيوه‌اي را نديده‌ام.
- با اين شرايط قصد داري چه تصميمي بگيري؟
فعلاً نمي‌دانم چكار كنم ولي با اين شرايط سر تمرين نمي‌روم. حرف من غيرمنطقي نيست، اگر كادرفني به بازي‌ام اعتقاد ندارد بهتر است كه رضايت‌نامه‌ام را بدهند در غير اينصورت بايد بازي كنم. در تمامي تمرينات به طور منظم شركت مي‌كنم، با اين شرايط يا بايد بازي كنم يا اينكه از استقلال مي‌روم.

- اگر از استقلال بروي، پيدا كردن تيم برايت سخت نيست؟
خير، اتفاقاً مشكلي در اين زمينه وجود ندارد و مي‌توانم به تيم ديگري بروم.
- حجازي هم بعد از بازي با صباباتي گفت كه تو آماده نيستي.
آقاي حجازي در تمرينات حضور ندارد و با اين شرايط چطور در مورد آمادگي من نظر مي‌دهد. آقايان گفته‌اند كه من به دليل تاكتيك تيم‌هاي حريف ذخيره هستم. پس در دور رفت چطور يكي از بازيكنان موثر استقلال بودم؟
- فكر نمي‌كني كه اگر با كريمي حرف بزني مشكل حل شود؟
من كه نبايد در مورد بازي كردن با سرمربي از لحاظ فني اعتقادي به من ندارد. بهتر است كه به باشگاه اعلام كند تا رضايت‌نامه‌ام را بدهند. 15 سال است كه در سطح اول فوتبال ايران بازي مي‌كنم ولي هيچ‌كس به من نگفت كه به درد تاكتيك حريف نمي‌خوري. من مثل خيلي‌ها نيستم كه بي‌دليل نيمكت‌نشين باشم و حرفي نزنم. با اين شرايط بهتر است رضايت‌نامه‌ام را بدهند. البته باز هم مي‌گويم كه در استقلال با هيچ‌كس مشكل ندارم و هيچ‌وقت به شخص خاصي بي‌احترامي نكردم. بازيكن براي تيم بزرگي مثل استقلال زياد است و اگر به من اعتقادي ندارند، توقع دارم كه رضايت‌نامه‌ام را بدهند.
مسعود

مسعود

تعداد پستها : 122
Registration date : 2008-03-19

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: درگيري خونين ليدر هاي آبي و قرمز   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأربعاء مارس 19, 2008 6:14 am

به دليل درگيري خونين بین ليدرهاي پرسپوليس و استقلال در زمين چمن شهرداري منطقه 10 ، مسابقه دو تيم برگزار نشد!
به گزارش فارس، بنا بر توافق مسئولان باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال قرار بود ليدرهاي استقلال و پرسپوليس امروز صبح مسابقه‌ دوستانه اي را برگزار كنند، اما به دليل درگيري شديد بین طرفين ، اين مسابقه انجام نشد!
قبل از شروع مسابقه ، به دليل بروز درگيري لفظي بین ليدرها ، آنها به طرف يكديگر حمله ور شدند و پس از یک نزاع 45 دقيقه اي، به دليل جراحات وارده 2 ليدر راهي بيمارستان شدند!
حبيب كاشاني، حميد استيلي و عليرضا مرزبان از باشگاه پرسپوليس و محمد نوازي و آرش برهاني از باشگاه استقلال در زمين شهرداري منطقه 10 حضور داشتند. این در حالی است که اوضاع با حضور مامورين نيروي انتظامي آرام‌تر شد. دوربين عكاسي يكي از عكاسان ورزشي نيز در اين درگيري شكسته شد.
مسعود

مسعود

تعداد پستها : 122
Registration date : 2008-03-19

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: سوت اسپانيايي و داربي تهران   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأربعاء مارس 19, 2008 6:16 am

سه داور سرشناس اسپانيايي از جمله قاضي دربي دور رفت تهران، براي دربي برگشت مدنظر فدراسيون فوتبال قرار دارند.
به گزارش فارس، كميته داوران از سه داور اسپانيايي به عنوان گزينه‌هاي اصلي براي حضور در دربي روز 15 فروردين خبر داد. داوران مورد نظر ، مانوئل مخوتو گونسالس، لوئيس مدينا كانتالخو و مالنكو هستند.
گونزالس كه دربي رفت تهران را نيز قضاوت كرده بود، آخرين ديدار ال كلاسيكو كه به برتري يك بر صفر رئال مادريد مقابل بارسلونا انجاميد را هم قضاوت كرده‌ است.
مدينا كانتالخو نيز سال قبل ديدار سنتي دو تيم مطرح اسپانيايي را سوت زده بود.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: تيم داوري دربي تعيين شد   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأحد مارس 23, 2008 3:48 am

داوران دربی تهران تعیین شدند
تیم داوری بازی گذشته پرسپولیس و استقلال مجدداً قضاوت دربی 15 فروردین را بر عهده خواهند داشت.
رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر با اشاره به قضاوت مطلوب این تیم داوری در بازی قبل گفت: ادواردو ایتارولده گونزالس از اسپانیا كه بازی قبل پرسپولیس و استقلال را سوت زده بود مجدداً برای قضاوت این بازی به تهران می آید. مسعود عنایت افزود : رافائل گروگرو آلونسو به عنوان كمك داور اول و روبرتو دیاز پرز به عنوان كمك داور دوم، هموطن خود را یاری خواهند کرد.
وی درباره دستمزد این تیم داوری گفت: همان مبلغی كه برای بازی قبل به آنها پرداخت شده بود مجدداً به آنها پرداخت می شود. رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال خاطرنشان كرد: این فدراسیون فقط با اسپانیا مذاكره كرده بود و چون این تیم داوری در بازی قبل موفق بودند با حضور مجدد آنها در تهران موافقت كردیم.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: شكايت ليدر هاي پرسپوليس از ضاربان خود   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأحد مارس 23, 2008 3:52 am

شکایت لیدرهای پرسپولیس از ضاربان خود !
تبعات درگيري خونين در ديدار ليدرهاي استقلال و پرسپوليس همچنان ادامه دارد و چند تن از ليدرهاي منتسب به باشگاه پرسپوليس با شکايت رسمي از ضاربان خود پيگير پرونده فوق شده اند.
به گزارش برنا ، پس از آنکه پيش از ديدار برگزار نشده میان ليدرهاي دو تيم استقلال و پرسپوليس در روزهاي پاياني سال 86 ، درگيري خونين ميان بازيکنان دو تيم ايجاد شد و تعدادي از آنها مجروح شدند ، خبر مي رسد که چند تن از ليدرهاي منتسب به باشگاه پرسپوليس با شکايت رسمي از ضاربان خود پيگير پرونده فوق شده اند.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: استارت مجدد ليگ برتر از شنبه   آخرين اخبار باشگاه Emptyالجمعة مارس 28, 2008 11:22 am

دیدارهای معوقه لیگ برتر روز شنبه انجام می شود
رقابت های فوتبال باشگاه های برتر ایران روز شنبه 10 فروردین با انجام چهار دیدار معوقه پیگیری می شود.
به گزارش شبكه خبر ، روز شنبه این دیدارها برگزار خواهد شد:
ذوب آهن اصفهان - پرسپولیس تهران
پاس همدان - برق شیراز
مس كرمان - سایپا کرج
استقلال تهران - سپاهان اصفهان
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: زمان و محل فروش بليط داربي تعيين شد   آخرين اخبار باشگاه Emptyالسبت مارس 29, 2008 1:36 pm

زمان و محل فروش بلیت دربی تهران اعلام شد
روابط عمومي فدراسيون فوتبال ، تاريخ و محل فروش بليت بازي تيم هاي فوتبال پيروزي و استقلال تهران را اعلام کرد.

به گزارش آريا، از هفته بيست و ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر ايران (جام خليج فارس ) تيم هاي پيروزي و استقلال تهران ساعت 15 روز پنج شنبه 15 فروردين ماه در ورزشگاه آزادي تهران مقابل هم به ميدان می روند.
به همين منظور ، سازمان ليگ فدراسيون فوتبال محل هاي در نظر گرفته و زمان فروش بليت هاي اين ديدار را به شرح ذيل اعلام کرد: 1- ورزشگاه آزادي 2- ورزشگاه شهيد حيدرنيا 3- ورزشگاه شهداي هويزه (استقلال جنوب) 4- ورزشگاه تختي 5- ورزشگاه شهيد شيرودي 6- ورزشگاه شهيد کشوري 7- ورزشگاه شهيد مصطفي خميني (ره) اسلامشهر 8- ورزشگاه شريعتي کرج زمان فروش بلیت: از ساعت 8 تا 18 روز چهارشنبه 14 فروردين
بر اساس اين گزارش ، بليت هاي باقي مانده هم از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 15فروردين به جز ورزشگاه آزادي تهران در ورزشگاه هاي شهيد مصطفي خميني (ره) اسلام شهر ، شريعتي کرج و در ساير ورزشگاه هاي اعلام شده تهران به فروش خواهند رسيد.
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: داوران داربي تغيير كردند   آخرين اخبار باشگاه Emptyالسبت مارس 29, 2008 1:37 pm

داوران دربی تهران تغییر کردند !
کمیته داوران فدراسیون فوتبال، داوران ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس تهران را تغيير داد!
به گزارش مهر ، بر اساس اعلام كميته داوران فدراسيون فوتبال، برناردینو گونزالس وازکوئز، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران از هفته بیست و ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را قضاوت خواهد کرد.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال در اقدامی غیر منتظره با تغییر داوران شصت و چهارمین دربی پایتخت، سه داور اسپانیایی دیگر را به عنوان داوران جدید این مسابقه انتخاب کرد.

طبق اعلام این کمیته ، وازکوئز، به همراه پدرو بارسیا فرناندز و جاس مانوئل فرناندز میراندا، هر سه از اسپانیا قضاوت دربی 64 را برعهده خواهند داشت.

این در حالی است که پیش از این کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود که ادواردو ایتورالده گونزالس، به همراه روبرتو پرز دل پالامار و رافائل گوئررو آلونسو، مهم ترین دیدار هفته بیست و ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران را قضاوت می کنند.
استقلالي

استقلالي

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: سپاهان با شكست استقلال صدرنشين ليگ شد   آخرين اخبار باشگاه Emptyالسبت مارس 29, 2008 1:38 pm

سپاهان با شکست استقلال صدرنشین لیگ برتر شد!
تيم فوتبال سپاهان با شكست استقلال تهران جانشين پرسپوليس در صدر جدول ليگ برتر شد.
به گزارش فارس، در اين ديدار که در ورزشگاه آزادي تهران و به قضاوت هدایت ممبینی برگزار شد احسان حاج صفي در دقيقه 66 تك گل بازي را به ثمر رساند.
حميد عزيززاده و سعيد بيات از سپاهان هم اخطاری های این بازی بودند. سپاهان با اين پيروزی 43 امتيازي شد و به صدر جدول ليگ برتر صعود كرد. استقلال تهران هم با همان 37 امتياز قبلی در مكان پنجم باقی ماند.
Admin
Admin
Admin
Admin

آخرين اخبار باشگاه Empty
پستعنوان: اردوی دو روزه آبی پوشان در هتل المپیک   آخرين اخبار باشگاه Emptyالأربعاء أبريل 02, 2008 5:31 am

اردوی دو روزه آبی پوشان برای دیدار با پرسپولیس
تيم فوتبال استقلال تهران براي ديدار مقابل تيم پيروزي ، اردوي خود را در هتل المپيک آغاز مي کند.
به گزارش واحد مرکزي خبر ، به گفته مسئولان تيم فوتبال استقلال تهران اين اردوي 2 روزه باعث مي شود تا آبي پوشان به صورت كامل تري در اختيار كادر فني باشند. ديدار تيم هاي فوتبال پيروزي و استقلال تهران ساعت 15 پنج شنبه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود.
در همین حال ، سرمربي استقلال تهران گفت: هواداران ما ، برتري آبي پوشان را در شهرآورد شصت و چهارم خواستارند. فيروز کريمي افزود : تلاش مي کنيم با بازسازي روحي و رواني و تمرينات منظم مقابل پيروزي به ميدان برويم. وي ابراز اميدواري کرد تيم فوتبال استقلال تهران با ياري خدا و ارائه بازي منطقي برنده شهرآورد شود.
وي با تشكر از هواداران استقلال تهران گفت : هواداران در روز شهرآورد هم از استقلال حمايت كنند و آبي پوشان را تنها نگذارند و با صبر و حوصله تيم خود را تشويق کنند.
گفتني است ديدار شصت و چهارم تيم هاي فوتبال پيروزي و استقلال تهران در چارچوب هفته بيست و ششم رقابت هاي باشگاه هاي برتر کشور ، ساعت 15 روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود.

آخرين اخبار باشگاه
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 8رفتن به صفحه : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-