تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
به مجموعه تالار های هواداران باشگاه استقلال خوش آمديد . برای استفاده بيشتر از تالارها لطفا عضو شويد
تالار گفتگوي استقلال
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

آخرين اخبار باشگاه

+7
اس اس
yaser
Nokia 1100
SETAREH
مسعود
استقلالي
Admin
11 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 464
Registration date : 2008-03-08

آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Empty
پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 10, 2008 8:51 am

ناصر حجازي : فشم بودم ، بازي استقلال را نديدم

ناصر حجازي سرمربي تيم سابق استقلال اين روزها تمرکز خودرا روي بازيهاي يورو 2008 گذاشته است و به قول خودش از ديدن جذابيتهاي اين مسابقات لذت مي برد .

حجازي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي برنا گفت : بازيهاي يورو 2008 از کلاس خاصي برخوردار است و تيم ها با طرح و برنامه هاي مشخص به ميدان مي روند.

وي با اشاره به ديدار هيجان انگيز ايتاليا – هلند که شب گذشته (دوشنبه) برگزار شد گفت: ايتاليا درحد و اندازه هاي خودش ظاهر نشد اما هلند فوق العاده بود و من اين تيم را در اندازه هاي يک مدعي قهرماني جام ديدم.

حجازي درباره شکست استقلال مقابل پگاه اظهار نظري نکرد : "نمي توانم اظهار نظر کنم چون بازي را نديدم و به هنگام برگزاري مسابقه استقلال – پگاه به منطقه فشم رفته بودم."

وي ضمن رد شايعه پيشنهاد علي پروين به او مبني برسرمربيگري استيل آذين گفت : هيچ صحبتي نشده است و فقط چند روز قبل به هنگام ديدار مرحله پلي اف استيل آذين – سپاهان نوين کنار علي پروين بازي را ديدم و دقايقي هم درباره مسائل فوتبال صحبت کرديم.

وي در پاسخ به اين سوال که اگر علي پروين به شما پيشنهاد همکاري دهد مي پذيريد؟ گفت : هنوز که صحبتي نشده ، اگر صحبت شد آن وقت درباره اش فکر مي کنم.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://esteghlaliha.forumfa.net
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 12:37 am

حاشيه ديدار تيم‌هاي استقلال و پگاه گيلان/

تحريك هواداران استقلال از سوي دروازه‌بان پگاه

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال پگاه گيلان بعد از مسابقه در نيمه اول با حركات خود، هواداران استقلال را تحريك كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي نظر محمدي كه در اين ديدار به دليل بروز برخي رفتارها هواداران استقلال را نسبت به خود حساس كرده بود، پس از نيمه اول در حالي كه عليه او در حال سر دادن شعار بودند، براي تحريك بيشتر آنها، قبل از اينكه وارد رختكن شود، بر جام قهرماني بوسه زد. اين موضوع باعث شد تا هواداران با حساسيت بيشتري وي را مورد انتقاد قرار دهند.
ديدار تيم‌هاي استقلال و پگاه گيلان در نيمه اول يك بر صفر به سود آبي پوشان به پايان رسيد

آدم این قدر بی جنبه....
اس اس

تعداد پستها : 36
Registration date : 2008-06-02

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:16 am

نظری جویباری در گفتگو با مهر:
فقط قلعه نویی می تواند استقلال را قهرمان آسیا کند
سرپرست تیم فوتبال استقلال مدعی شد تنها امیر قلعه نویی می تواند این تیم را به عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا برساند.
علی نظری جویباری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: استقلال مقابل پگاه فوق العاده بازی کرد. این همان استقلالی بود که انتظارش را داشتیم. از تیم استقلال با پتانسیلی که در اختیار دارد، حتی بیش از این هم انتظار می رود. دیروز همه دیدند که استقلال با اقتدار نتیجه ای فوق العاده کسب کرد و قهرمانی جام حذفی را به دست آورد.

وی ادامه داد: همانطور که گفتم استقلال پتانسیل بالایی دارد. این فقط 20 درصد توانایی استقلال بود. نمی دانم این تیم پرتوان چرا در لیگ نتوانست نتایج خوبی را به دست آورد؟!

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد: بدون شک یک تیم بسیار قدرتمند را برای جام باشگاه های آسیا تدارک خواهیم دید تا استقلال سرآمد دیگر نمایندگان ایران در این رقابت ها باشد. در خصوص نفرات مورد نظر کادر فنی توافقاتی حاصل کرده ایم و به زودی قرارداد آنها نهایی خواهد شد.

نظری جویباری در خصوص احتمال جدایی امیر قلعه نویی از تیم فوتبال استقلال تهران گفت: قلعه نویی امسال هم با تیم استقلال نبود و با توجه به شرایط حساس تیم در مسابقات جام حذفی مجددا او را به تیم بازگرداندیم. قطعا امیر قلعه نویی را حفظ می کنیم و با او در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور می یابیم چرا که فقط قلعه نویی است که می تواند استقلال را قهرمان آسیا کند.

وی در خصوص دلایل سفر امیرقلعه نویی به ازبکستان و احتمال پیوستنش به تیم پاختاکور گفت: قلعه نویی پیش از آنکه هدایت تیم مس کرمان را برعهده گیرد، مذاکراتی با تیم پاختاکور ازبکستان داشته و حتی با مسئولان این باشگاه به توافقات نسبی نیز دست یافته بود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: براساس توافقات قرار بر این شده بود که قلعه نویی پس از پایان مسابقات لیگ مجددا به ازبکستان برود و با مسئولان باشگاه پاختاکور وارد مذاکره شود. وی به همین خاطر به تاشکند می رود که اگر نمی رفت به مسئولان باشگاه پاختاکور بی احترامی می شد.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:16 am

ناراحتي استقلالي ها از پيامک برنا

پيامکي که روز گذشته از سوي خبرگزاري برنا به تلفن همراه بسياري از اهالي ورزش ارسال شد ناراحتي اعضاي باشگاه استقلال تهران را به دنبال داشت.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" دقايقي پس از پايان ديدار تيم هاي استقلال تهران و پگاه گيلان که با برتري سه بر صفر آبي پوشان به پايان رسيد،پيامک درگذشت مرحوم نعمت جباري پدر مجتبي جباري از سوي خبرگزاري برنا به اهالي ورزش از جمله بسياري از آبي پوشان پايتخت ارسال شد که ناراحتي آنها را به دنبال داشت.
بيشتر بازيکنان استقلال از عزادار شدن جباري خبر نداشتند اما پس از مشاهده پيامک "برنا" به اين موضوع پي بردند.البته از سوي ديگر مربيان و بازيکنان استقلال انتظار نداشتند که اين خبراز طريق پيامک ارسال شود زيرا خود جباري هم اطلاعي از آن نداشت.
تعدادي از بازيکنان استقلال شب گذشته از ورزشگاه به منزل جباري رفتند تا او را در آن لحظات سخت تنها نگذارند.
اس اس

باشگاه استقلال به امارات دعوت شد

تهران IranSport.Net - باشگاه استقلال تهران براى برپايى اردويى ۱۰ روزه به امارات دعوت شد. ديروز سران باشگاه الوصل امارات با ارسال فاكسى به اين باشگاه اين تيم را به كشور امارات دعوت كردند. قرار است اين اردو تيرماه در اين كشور برگزار شود. شايان ذكر است كليه هزينه هاى سفر اين اردو بر عهده باشگاه امارات است.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:17 am

ناصرحجازى: ۴ ماه است كه هيچ مسئوليتى در استقلال نداشته و ندارم

تهران IranSport.Net - ناصر حجازى سرمربى فصل پيش استقلال تهران گفت: من ۴ ماه است كه هيچ مسئوليتى در استقلال نداشته و ندارم و اين در حالى است كه مديران استقلال اصرار دارند كه من را مدير فنى تيم خود بدانند.ناصر حجازى كه در حال حاضر به دور از مسائل حاشيه اى فوتبال در حال استراحت مى باشد، درباره شايعاتى كه اين روزها بر سر حضورش در تيم استيل آذين به گوش مى رسد گفت: صراحتاً مى گويم كه تا به امروز هيچ صحبتى بين من و مديران اين تيم انجام نشده است، ضمن اينكه اصلاً مسأله پذيرش من مطرح نيست، چرا كه من در ابتدا بايد شرايط آنها را بپرسم و بعد بگويم كه آيا چنين مسئوليتى را قبول مى كنم يا نه. حجازى درباره تيم ملى ايران گفت: به اعتقاد من تيم ملى در بازى با سوريه بسيار با قدرت بازى كرد اما اين دليل نمى شود كه ما بازى هاى مرحله دوم را دست كم بگيريم. حجازى گفت: بايد بپذيريم كه تيم ملى براى حضور قدرتمند در رقابت هاى مرحله دوم كار زيادى دارد. ما اگر مى خواهيم از گروه خود صعود كنيم بايد تا زمان برگزارى بازى ها، ديدارهاى تداركاتى بسيارى را براى اين تيم در نظر بگيريم، ضمن اينكه من فكر مى كنم اين تيم بنا به دلايلى به يكى، دو بازيكن احتياج دارد، بازيكنانى كه بتوانند در تيم مديريت كرده و تيم را در مواقع حساس جمع كنند حجازى گفت: كار بسيار دشوارى را تيم ملى پيش رو دارد. ما نبايد تيم هايى مانند عراق و ازبكستان را دست كم بگيريم، چرا كه آنها با بازى هاى خوبى كه تا امروز انجام داده اند، زنگ خطر را براى همگان به صدا در آورده اند، خصوصاً عراق كه از امتياز ميزبانى نيز محروم است اما با قدرت حريفانش را يكى پس از ديگرى شكست مى دهد.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:17 am

جام قهرمانی را به فیروز کریمی اهداء می کنم // برای ماندن در استقلال شرایط سختی دارم

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: مدافع تیم استقلال تهران گفت: با شایستگی بسیت و یکمین دوره جام حذفی را فتح کردیم و از صمیم قلب این جام قهرمانی را به فیروزکریمی اهداء می کنم.

امیر حسین صادقی در گفتگوی روز سه شنبه با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز" اظهار داشت: با شناختی که از نحوه بازی تیم پگاه داشتیم می دانستیم که این تیم برای حفظ نتیجه دیدار رفت ، بازی تدافعی و تاخیری را در دستور کار خود خواهد داشت و فقط برای گلزنی چشم به ضد حملات دارد که تمامی برنا مه های این تیم را با گلزنی در دقیقه 17 نقش بر آب کردیم.
وی تصریح کرد: هدف ما در این بازی به ثمر رساندن بیش از سه گل بود که در این مورد شانس با تیم پگاه یار بود که هر چه زدیم به دربسته خورد.
صادقی تاکید کرد: قهرمانی جام حذفی بهانه ای برای راه یابی ما به لیگ قهرمانان آسیا بود تا بتوانیم با حضور مقتدرانه در این رقابت ها سومین قهرمانی جام باشگاه های آسیا را به باشگاه استقلال بیاوریم.
مدافع استقلال در خصوص خداحافظی منصوریان به ایسکانیوز گفت: با تجربیات و خلاقیت هایی که منصوریان در میانه زمین برای تیم استقلال داشت بعید می دانم که تا چند سال آینده بازیکن دیگری جایگزین وی شود .
صادقی اذعان کرد: مسئولان باشگاه باید برای قدردانی از تلاش های بی وقف منصوریان در این باشگاه که همواره در سختی ها یار و یارو این تیم بوده است باید بازی خداحافظی خوبی را برای وی تدارک ببینند.
وی با اشاره به وضعیت خود برای فصل آتی گفت: فعلا به عنوان یک بازیکن آزاد هستم و با توجه به قهرمانی استقلال برای ماندن در این تیم باید مذاکرات مفصلی را با مسئولان باشگاه داشته باشم ولیکن مطمئن باشید که برای ماندن در استقلال شرایط سختی دارم
اس اس

گل بیاد ماندنی ای برای استقلال زدم!!

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: مهاجم تیم استقلال تهران با اشاره به سهم خود در قهرمانی این تیم گفت: از آن جایی که با انگیزه های زیادی برای گلزنی وارد بازی شدم ،گل بیاد ماند نی ای برای استقلال زدم.

آرش برهانی در گفتگوی روز سه شنبه با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز" افزود: هدف ما در بازی مقابل پگاه ابتدای امر گل نخوردن روی ضد حملات و سپس به ثمر رساندن گل بود که خوشبختانه توانستیم با ارائه یک بازی کاملا برتر و حرفه ای تیم پگاه را که اصلا در سطح و اندازه های استقلال نبود شکست دهیم و جام قهرمانی را با افتخار بالای سر ببریم.
وی اظهار داشت: تیم پگاه با مدیریت و دانش فنی دست نشان به تیم ، یک دست و منسجمی تبدیل شده بود ولیکن می توان بیان کرد که بضاعت آن ها حضوردر فینال نبود که با رسیدن به فینال جام حذفی موفقیت بزرگی در تاریخ باشگاه خود رقم زدند.
برهانی حضور قلعه نویی در این قهرمانی را بالا دانست و به ایسکانیوز گفت:حضور قلعه نویی در تیم شوک مثبتی به بازیکنان وارد کرد و توانستند با رهنمود های ایشان بازی های متفاوتی را از خود نسبت به گذشته نشان دهند.
مهاجم استقلال در خصوص عدم حضورش در ترکیب استقلال از ابتدای بازی گفت: برای من نشستن روی نیمکت یا بازی کردن از ابتدا فرقی نمی کرد زیرا که قهرمانی تیم از دنبال کردن اهداف شخصی برایم مهمتر بود.
وی در خصوص وضعیت خود در فصل آینده گفت: برای ماندن در استقلال باید با مسئولان باشگاه و قلعه نویی صحبت کنم تا اینکه در مورد ماندن یا رفتنم تصمیم گیری نهایی را انجام دهم.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:18 am

فتح‌الله‌زاده:
مي‌خواهيم بهترين نماينده‌ي ايران در آسيا باشيم
يك تيم اروپايي را براي خداحافظي "منصوريان" به تهران مي‌آوريم

مديرعامل باشگاه استقلال گفت: براي حضور قدرتمند تيم استقلال در ليگ قهرمانان آسيا برنامه‌ي ويژه‌اي داريم و قصد داريم بهترين نماينده‌ي ايران در اين مسابقات باشيم.

علي فتح‌الله‌زاده پس از قهرماني تيم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگار ايسنا اظهار كرد: مطمئن باشيد در فصل آينده 80 درصد بازيكنان فعلي در تيم استقلال باقي خواهند ماند.

وي افزود: "امير قلعه‌نويي" براي سرمربي‌گري تيم در فصل آينده به جمع ما پيوسته است،‌ لذا حتي اگر استقلال قهرمان هم نمي‌شد او در تيم مي‌ماند و بنا داريم از تجربيات او در ليگ آينده استفاده كنيم.

فتح‌الله‌زاده هم‌چنين گفت: تيم استقلال روند نسبتا خوبي داشت، افراد زيادي براي اين تيم كار كردند، در ابتدا ناصر حجازي به جمع ما پيوست و پس از آمادگي‌هاي زيادي كه بازيكنان پيدا كردند كار به دست فيروز كريمي سپرده شد. او نيز گام‌هاي مثبت زيادي را براي پيشبرد تيم برداشت و پس از آن كار را به دست امير قلعه‌نويي سپرديم. انصافا قلعه‌نويي تاثير زيادي روي تيم و رسيدن به قهرماني در جام حذفي گذاشت. قلعه‌نويي با اردوهاي شبانه‌روزي و هم‌چنين شارژ بازيكنان به لحاظ روحي نقش بسيار زيادي در اين قهرماني ايفا كرد.

وي هم‌چنين درمورد خداحافظي عليرضا منصوريان به ايسنا گفت: بنا داريم تا با دعوت از يك تيم اروپايي به تهران مراسم خاصي را براي خداحافظي عليرضا منصوريان داشته باشيم.

علي فتح‌الله‌زاده درباره‌ي اظهارات قلعه‌نويي پس از پايان بازي و عدم پاسخگويي درباره‌ي ماندن در استقلال نيز گفت: قلعه‌نويي شكسته‌نفسي كرده است. قلعه‌نويي 100 درصد در فصل آينده نيز سرمربي تيم استقلال خواهد بود.

وي اضافه كرد: بسيار خوشحالم كه دل هواداران استقلال را شاد كرديم و آنها را خوشحال به خانه‌هايشان فرستاديم. ما روزهاي سختي را پشت سر گذاشتيم، به خصوص آن زمان كه تيم در ليگ برتر سيزدهم شد. اما خوشحاليم كه امير قلعه‌نويي توانست كار حجازي و كريمي را كامل كند و استقلال را به مقام قهرماني جام حذفي برساند.

فتح‌الله‌زاده با اعلام اين‌كه بازيكنان استقلال به زودي پاداش‌هاي ويژه‌ي خود از جمله پژو پارس را دريافت مي‌كنند، گفت: برنامه‌هاي ويژه‌اي براي برگزاري جشن قهرماني استقلال داريم.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:19 am

تبليغات منفي زيادي عليه من شد
قلعه‌نويي:
قهرماني به يادماندني را تجربه كردم
مشخص نيست فصل آينده در استقلال بمانم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم عليرغم اين‌كه تبليغات منفي زيادي عليه من شد اما، قهرماني را با تيم استقلال به دست آوردم.

امير قلعه‌نويي در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي بازي تيم‌اش مقابل پگاه گيلان اظهار كرد: بازي بسيار دشوار و مهيجي بود. بچه‌هاي ما به علت خاصيت فينال جام حذفي با كمي استرس وارد ميدان شدند كه اين حالت تا اوايل نيمه‌ي دوم هم ادامه داشت. اما رفته رفته آنها بر اين مشكل چيره گشته و توپ و ميدان را در دست گرفتند.

وي افزود: در روز قهرماني يك لحظه‌ي به ياد ماندني را در تمام عمرم تجربه كردم و خوشحالم از اين‌كه عليرغم برخي تبليغات منفي عليه من در روزهاي گذشته اما، سرانجام قهرماني را با تيم استقلال به دست آوردم.

قلعه‌نويي همچنين درباره‌ي تاثير كار فيروز كريمي بر قهرماني استقلال گفت: مطمئنا كادر فني قبلي به خصوص حضور برجسته‌ي فيروز كريمي در موفقيت استقلال نقش داشته است و ما سعي كرديم تلاش‌هاي آنان را در مسير خوبي هدايت كرده و كار را به سامان برسانيم كه از همين‌جا بايد از زحمات كريمي هم تشكر كرد و عملكرد او را در قهرماني استقلال موثر دانست.

قلعه‌نويي هم‌چنين درباره‌ي وضعيت كاري‌اش در تيم استقلال گفت: صحبت‌هايي مبني بر اين‌كه بخواهم از استقلال جدا شوم را كاملا تاييد مي‌كنم و هنوز مشخص نيست كه فصل آينده در تيم استقلال بمانم.

وي افزود: در مملكت ما صبح كه از خواب بيدار مي‌شوي همه چيز فرق كرده و اكنون نيز بايد صبر كرد و شرايط را ديد و سپس تصميم گرفت.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:20 am

معاون عمليات فرماندهي تهران بزرگ:
بازي استقلال ـ پگاه هيچ دستگيري نداشت
هيچ خودرويي دراين ديدار آسيب نديد سرويس: اجتماعي - حوادث
1387/03/28
06-17-2008
11:02:11
8703-13719: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: اجتماعي - حوادث

معاون عمليات فرماندهي تهران بزرگ، با تاكيد بر اين كه امنيت خيلي خوبي بر بازي روز گذشته دو تيم استقلال و پگاه حاكم بود، گفت: تماشاگران دو تيم همكاري خوبي با پليس داشتند.

سرهنگ محسن خانچرلي ـ رييس پليس 110 تهران بزرگ ـ در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ايسنا، با بيان اين كه هفت هزار نيروي پليس، امنيت ديدار برگشت جام حذفي بين دو تيم استقلال و پگاه گيلان را تامين كردند، يادآورشد: امنيت خيلي خوبي بر بازي حاكم بود و هيچ دستگيري از سوي پليس صورت نگرفت.

وي تصريح كرد: البته قبل از شروع بازي، درگيري‌هاي مختصري رخ داد كه با حضور به موقع ماموران پليس تهران بزرگ خاتمه يافت.

سرهنگ خانچرلي با بيان اين كه برخلاف بازي پرسپوليس و سپاهان هيچ خودرويي در اين ديدار آسيب نديد، خاطر نشان كرد: همچنين تاكنون گزارشي از خرابي اتوبوس‌ها نداشته‌ايم.

معاون عمليات فرماندهي تهران بزرگ بيان كرد: بازي خيلي خوبي برگزار شد و تماشاگران همكاري خوبي هم در طول مسير و هم در سطح شهر، با پليس داشتند و به موقع به منازل خود بازگشتند.

وي ادامه داد: همچنين خوشخبتانه هيچ خللي در امور ترافيكي شهر به وجود نيامد

این فرهنگ بالای هواداران استقلال رو می رسونه
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:20 am

در گفت و گو با فارس

نظري جويباري: نمي‌گذارم قلعه نويي به ازبكستان برود

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تا آنجايي كه در توان دارم نمي‌گذارم قلعه نويي از تيم جدا شده و به ازبكستان برود.

علي نظري جويباري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره بازي مقابل پگاه گيلان اظهار داشت: بازي بسيار خوبي بود. پيش از اين مسابقه هم گفته بود كه ما قطعا قهرمان هستيم.
وي افزود: فكر نمي‌كردم بازيكنان با چنين قدرتي بازي كنند. زحمات زيادي كشيدند و نشان دادند يك استقلالي‌ واقعي چطور فوتبال بازي مي‌كند.
سرپرست تيم درباره سفر امير قلعه نويي به ازبكستان به بهانه مذاكره با تيم پاختاكور اذعان داشت: به تماشاگران استقلال اين قول را مي‌دهم كه نگذارم او به اين سفر برود تا بتوانيم براي سال آينده با تيمي قدرتمند در مسابقات ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا شركت كنيم.
تيم استقلال تهران روز گذشته با نتيجه 3 بر صفر تيم پگاه را شكست داد و مقام قهرماني جام حذفي دست پيدا كرد.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:21 am

در گفت و گو با فارس

صادقي: تجربيات زيادي در كنار منصوريان كسب كردم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از بازي كردن كنار منصوريان تجربيات زيادي كسب كرده و از خداحافظي اش ناراحتم.

امير حسين صادقي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره پيروزي استقلال مقابل پگاه گيلان اظهار داشت: از اينكه توانستيم به قهرماني برسيم خدا را شكر مي‌كنيم. فصل بسيار بد و عذاب آوري را پشت سر گذاشتيم.
وي افزود: ديروز هر دو تيم بسيار عالي بازي كردند؛ اما استقلال مقابل 100 هزار تماشاگر بايد پيروز مي شد. تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا بتوانيم بعد از يك سال تماشاگران را كاملا راضي راهي منازلشان كنيم.
مدافع استقلال اضافه كرد: اميدوارم در ليگ قهرمانان آسيا و فصل آينده با همين تعصب بازي هاي خود را پيش ببريم.
صادقي در پايان در مورد خداحافظي منصوريان از دنياي فوتبال عنوان كرد: از اينكه چندين سال در كنار او بودم افتخار مي كنم. تجربيات زيادي در كنارش كسب كردم و از خداحافظي او بسيار ناراحتم.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:21 am

AFC:
پایان شیرین فصل تلخ

استقلالی ها که فصل بدی را پشت سر گذاشته بودند با قهرمانی در جام حذفی دوره 87-86 را با خوشی به آخر رساندند.
تهران – استقلال بعد از 120 دقیقه بازی فینال جام حذفی فصل تلخ خود را با شیرینی قهرمانی به پایان رساند.

استقلال بعد از پیروزی 3-0 برابر پگاه که در وقت اضافی بدست آمد به پنجمین قهرمانی خود در جام حذفی ایران رسید.

گل مهدی امیر آبادی در دقیقه 14 و با توجه به برد 1-0 پگاه در بازی رفت دو تیم را تا دقیقه 90 در شرایط مساوی قرار داد تا بازی به وقت اضافه کشیده شود.

در دقیقه 93 مجتبی جباری که پاس گل اول را داده بود خودش گل دوم را هم زد و بعد آرش برهانی در دقیقه 99 گل سوم را زد تا استادیوم آزادی و 85 هزار تماشاگر حاضر جشن خود را آغاز کنند.

استقلال که لیگ را در رده سیزدهم جدول تمام کرده بود با این برد توانست خود را در بین نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان سال آینده آسیا قرار دهد.

امیر قلعه نویی که شروعی رویایی با استقلال داشت بعد از بازی گفت : " این قهرمانی متعلق به هواداران است که ما را حمایت کردند. پگاه تیم قدرتمندی بود اما فکر می کنم ما شایسته قهرمانی بودیم".

او در گفت وگو با رسانه ها درباره وضعیت آینده خود گفت : " همکاری من بستگی به نظر باشگاه دارد. من در چند روز آینده به دلیل پیشنهادی که دارم به ازبکستان می روم تا شرایط را بررسی کنم".

استقلال و پرسپولیس در حالی شانس حضور به لیگ قهرمانان آسیا را پیدا کردند که آخرین بار در 6 سال پیش توانستند هر دو در یکسال به این بازیها راه پیدا کنند.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:22 am

دست نشان در گفت وگو با فارس:

از خواندن سرود قهرماني استقلال توسط علي‌آبادي و كفاشيان لذت بردم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پگاه گيلان گفت: ‌از اينكه ديدم رئيس سازمان تربيت بدني در كنار رئيس فدراسيون فوتبال به همراه استقلالي‌ها سرود قهرماني سر دادند، خوشحال شدم.

نادر دست‌نشان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در باره اينكه چرا پس از پايان بازي ديروز مقابل استقلال در جمع خبرنگاران حاضر نشد، اظهار داشت: تا آخرين لحظاتي كه استقلالي‌ها در حال برگزاري جشن قهرماني بودند حضور داشتيم؛ ولي همكاران شما به قدري بابت اين قهرماني‌ ذوق‌زده بودند كه كسي سراغ من نيامد. شاهد بودم كه چه طور علي آبادي و كفاشيان با ذوق‌زدگي سرود قهرماني استقلال را سر داد.
وي افزود: نمي‌خواهم در اين رابطه بحث را باز كنم و بهتر است اين صحبت‌ها را به حساب شوخي بگذاريد.
سرمربي پگاه درباره بازي اذعان داشت: كاملا طبيعي بود كه در ورزشگاه آزادي شاهد حمايت همه جانبه استقلالي‌ها باشيم. خوشحال شديم كه قبل از بازي جشن پيروزي گرفته بودند و ما را هم از تماشاي كنسرت رايگان بي‌نصيب نگذاشتند.
دست‌نشان تاكيد كرد: پگاه بازي را خوب شروع كرد. برخلاف تصور همه، به گونه‌اي بازي كرديم كه استقلالي‌ها وادار به احترام گذاشتن شدند، البته 25 دقيقه اول كاملا تحت فشار بوديم و مهاجمان ما كه شايد از طرف من خوب توجيه نشده بودند، تحت تاثير جو ورزشگاه نتوانستند خواسته‌ها را برآورده كنند؛ اما رفته رفته توانستيم بر بازي مسلط شويم و حتي چند موقعيت خوب را از دست داديم.
سرمربي پگاه با اشاره به اينكه داور يك پنالتي صد در صد به نفع آنها نگرفته است، افزود: خطايي كه طالب‌لو روي ابراهيمي انجام داد، بدون ترديد پنالتي بود و همان ضربه مي‌توانست جريان بازي را كاملا عوض كند كه متاسفانه از چشم داور پنهان ماند.
دست‌نشان با بيان اين مسئله كه در نيمه دوم پگاه برتر از استقلال بازي كرد، اظهار داشت: بعد از اينكه افشين چاوشي را از جريان بازي بيرون آورديم كفه ترازو كاملا به نفع ما شد. حركات عصبي قلعه‌نويي كنار خط كاملا نشان از بازي برتر پگاه داشت. اين مساله براي ما افتخار است كه 90 دقيقه مقابل استقلال بزرگ، پاياپاي بازي كرديم.
سرمربي پگاه با خطا خواندن گل جباري ادامه داد: گل دوم را در نهايت سادگي وبي‌تفاوتي دريافت كرديم، در حالي كه دروازه‌بان ما براي گرفتن توپ به بيرون آمده بود جباري روي او خطا كرد كه اصلا اين مساله به چشم نيامد. روي صحنه گل سوم نيز به نظر رسيد كه برهاني در ورزشگاه تنها بود چرا كه بازيكنان پگاه نااميد شده و فكر مي‌كردند جبران گل خورده سخت است.
دست‌نشان در مورد اين مسئله كه بازي ضعيف افشين چاوشي شك‌برانگيز بود، عنوان كرد: به نظر من بايد بازي چاوشي بررسي شود. از وي انتظارات بيشتري داشتيم. از مصاحبه او كه عنوان كرده بود عزرائيل استقلال هستم بسيار ناراحت شدم و اين نشان از كمبود اين بازيكن است كه چنين حرفي را مي‌زند.
وي افزود: از بازي بد اين بازيكن ناراحت هستم و نمي‌توانم نظري دهم. چاوشي در حد واندازه خود ظاهر نشد. فكر مي‌كردم بين 2 نيمه مي‌توانم او را توجيه كنم؛ اما اين اتفاق رخ نداد. چاوشي با بازي مبتديانه خود همه گيلاني‌ها را نااميد كرد.
دست‌نشان در ادامه با انتقاد از رفتار زشت فرهاد مجيدي تصريح كرد: انتظار از كسي كه بازوبند كاپيتاني تيمي مثل استقلال را دارد بالا است. متاسفانه اين بازيكن اخلاق را زير پا گذاشت.در يك صحنه‌ از محمدمختاري خواستم پا به پاي مجيدي حركت كند و او را دريبل بزند كه ظاهرا اين حرف من به مهاجم استقلال برخورد و باعث شد حرف‌هاي بسيار زشتي بزند كه از بيان آنها قاصرم.
وي تاكيد كرد:‌متاسفم براي اين فوتبال كه بعضي‌ها به جاي پيشرفت در عرصه فني در مسايل حاشيه‌اي رشد مي كنند و چون اين اتفاق توسط يكي از بازيكنان تيمي پرطرفدار رخ داده است، كسي به آن توجه نمي‌كند.
دست‌نشان در پاسخ به اين سوال كه گفته مي شد با اسماعيل شاد مدير عامل پگاه اختلافاتي شديد داشته است، گفت: اين مسئله را كتمان نمي‌كنم؛ اما اختلافات ما شديد نبود. اختلاف نظرهاي كوچكي وجود دارد كه قابل حل است، به عنوان مثال در بحث آيين‌نامه مالي براي بعضي از بازيكنان مسايلي وجود داشت كه بايد حل مي‌شد يا در بندهاي قراردادي كه براي خود من در نظر گرفته شده بود مسائلي بود كه توقع رفع آنها را داشتم.
وي با اشاره به اينكه بحث اصلي او افزايش بودجه براي فصل آينده است، ادامه داد: مهم‌ترين مسئله‌اي كه وجود دارد افزايش بودجه پگاه و انتخاب دستيارانم است كه با برگزاري جلساتي قابل رفع است.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالثلاثاء يونيو 17, 2008 9:22 am

ساعدی در گفتگو با مهر:
قلعه نویی را به راحتی از دست نمی دهیم/ نقاط ضعف برطرف می شود
سخنگوی باشگاه استقلال به حضور تیم فوتبال این باشگاه در 3 جام معتبر اشاره و تاکید کرد: همه چیز برای حفظ و حتی تقویت انگیزه قلعه نویی جهت انصراف از سفر به اربکستان و ادامه همکاری با ما مهیاست.
هاشم ساعدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: در ابتدا تقدیر و تشکر می کنم از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال استقلال که با تلاش خود افتخار دیگری را برای باشگاه استقلال رقم زدند. در این بین نباید از نقش تماشاگران به سادگی گذشت. آنها طی فصل همیشه همراه ما بودند. البته اوج نقش تماشاگران حضور پررنگ آنها در یک روز میانی هفته در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار نهایی جام حذفی بود.

وی ادامه داد: این حضور موثر در کنار تلاش کادر فنی و بازیکنان استقلال نشان داد تیم استقلال متحول شده و گام های محکم و بلندی در مسیر پیشرفت برداشته است. جدایی از تلاش مجموعه مربیان و بازیکنان تیم فوتبال استقلال، این موفقیت در سایه تلاش و مشارکت دسته جمعی مجموعه باشگاه رقم خورد که از ابتدای فصل تا پایان مسابقات جام حذفی همراه تیم بودند.

سخنگوی باشگاه استقلال قهرمانی این تیم در جام حذفی را باعث اعاده حیثیت آبی پوشان پس از ناکامی در مسابقات لیگ برتر عنوان کرد و گفت: استقلال استحقاق قهرمانی در جام حذفی را داشت و این موضوع را با ارائه یک بازی برتر در دیدار نهایی مقابل پگاه به اثبات رساند، البته نباید از کنار بازی خوب تیم پگاه به سادگی گذشت که جوانمردانه بازی کرد و روی به ضد فوتبال نیاورد. به نظر من پگاه با حضور در دیدار نهایی جام حذفی، نتیجه ای قابل قبول کسب کرد که امیدوارم با موفقیت در فصل آتی لیگ برتر تداوم یابد.

ساعدی خاطر نشان کرد: با قهرمانی استقلال در مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور، این تیم هم به همراه پرسپولیس و سپاهان نماینده کشورمان در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. قطعا حضور این سه تیم مطرح و پرافتخار می تواند به رشد فوتبال ملی و باشگاهی ما در عرصه آسیا کمک کند. این تیم ها توانایی و پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارند و برای آنها دستیابی به رتبه های برتر آسیا دور از دسترس نیست.

وی در خصوص احتمال جدایی امیر قلعه نویی از تیم استقلال پس از کسب عنوان قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور گفت: بدون شک قلعه نویی جزو افتخارات باشگاه استقلال است که این بار هم در قهرمانی تیم نقشی تعیین کننده داشت. قطعا وی حضور در استقلال و تلاش برای موفقیت این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به فعالیت در تیمی چون پاختاکور ترجیح خواهد داد.

سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد: قلعه نویی سال های سال برای تیم استقلال چه در کسوت بازیکن و چه کسوت مربی زحمات زیادی کشیده است. امروز که استقلال در آستانه حضور در سه جام معتبر است، قطعا انگیزه زیادی برای موفقیت در این تیم خواهد داشت که به احتمال زیاد او را از حضور در تیم پاختاکور منصرف می کند.

وی با اذعان به اینکه باشگاه استقلال قلعه نویی را راحت به دست نیاورده که به آسانی از دست بدهد، افزود: استقلال در مقایسه با تیم پاختاکور جایگاه رفیع تری در فوتبال آسیا دارد. قطعا همین مسئله قلعه نویی را ترغیب می کند که در تیم استقلال که جزیی از خانواده آن است برای موفقیت دوباره در آسیا تلاش کند.

ساعدی در ادامه از برگزاری نشست هیئت مدیره باشگاه استقلال طی روزهای آتی خبرداد و گفت: فصل فوتبالی باشگاه استقلال به اتمام رسیده و طبیعی است که هیئت مدیره و مجمع باشگاه تشکیل جلسه داده و عملکرد مجموعه را مورد بررسی قرار دهند. در این بین استراتژی باشگاه برای فصل آینده نیز تعیین می شود.

وی در ادامه با تشکر از حمایت های سازمان تربیت بدنی از باشگاه استقلال و اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این باشگاه افزود: برای برگزاری جشنی باشکوه برنامه ریزی خواهیم کرد که به زودی شاهد اجرای این برنامه خواهیم بود.

سخنگوی باشگاه استقلال تصریح کرد: برای موفقیت تیم در مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور از سوی مدیریت باشگاه پاداشی برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود که به زودی به همراه حق و حقوق آنها پرداخت خواهد شد.

ساعدی تصریح کرد: از امروز کارما دشوارتر از قبل شده است چرا که باید تیم را برای حضور در سه جبهه آماده کنیم. در این بین برنامه های ویژه ای در نظر داریم که مطابق با نظر کادر فنی به اجرا در خواهد آمد. قطعا تیم نقاط ضعفی دارد که با نظر قلعه نویی برطرف خواهد شد. بازیکنان خوبی را برای فصل آینده مدنظر داریم که به زودی قرارداد آنها به ثبت می رسد.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالخميس يونيو 19, 2008 2:13 am

قلعه نویى: روز سه شنبه براى ادامه همكارى با استقلال به تهران باز مى گردم

تهران IranSport.Net - امیر قلعه نویى از ادامه همكارى با باشگاه استقلال تهران در فصل آینده خبر داد. سرمربى استقلال كه پیش از این عنوان كرده بود ممكن است از استقلال جدا شود درباره ادامه همكارى با این باشگاه گفت: من به استقلال تعهد قلبى دارم و روزى كه به استقلال آمدم بدون هیچ شرطى با استقلال قرارداد بستم، اكنون نیز قهرمانى در جام حذفى را پایه اى براى قهرمانى در آسیا مى دانم. وى افزود: قهرمانى در جام حذفى برنامه كوتاه مدت من در استقلال بود كه با قهرمانى در لیگ هشتم و لیگ قهرمانان آسیا برنامه هایم كامل مى شود. امیر قلعه نویى درباره سفر خود به ازبكستان نیز گفت: طبق صحبت هایى كه با مسئولان باشگاه پاختاكور داشتم، باید پس از پایان رقابت هاى فوتبال در ایران به تاشكند مى رفتم و اكنون نیز تنها براى این كه به قول خود عمل كنم به ازبكستان خواهم رفت و روز شنبه یك بازى پاختاكور را در لیگ حرفه اى ازبكستان خواهم دید. سرمربى تیم استقلال تهران ادامه داد: «اوچه» مهاجم نیجریه اى كه قبلاً شاگرد من بوده اكنون مهاجم اصلى پاختاكور است و شاید پس از بررسى وضعیت او و سایر بازیكنانى كه امكان دارد براى استقلال مفید باشند، آنها را به تهران بیاورم. قلعه نویى در پایان گفت: روزى كه به استقلال بازگشتم تنها با یك كلمه یاعلى با مدیرعامل استقلال قرارداد بستم كه این كلمه براى من بسیار مقدس است و تا زمانى كه «فتح الله زاده» مدیر عامل این باشگاه است، به هیچ تیم داخلى و خارجى فكر نمى كنم و روز سه شنبه براى ادامه همكارى با استقلال به تهران باز مى گردم.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالجمعة يونيو 20, 2008 10:00 am

رئیس سازمان لیگ: برگزارى سوپر جام قطعى نیست

تهران IranSport.Net - عزیز محمدى رئیس سازمان لیگ طى اظهار نظرى گفت: وضعیت برگزارى دیدار سوپر جام بین استقلال و پرسپولیس در جلسه هفته آینده هیأت رئیسه مشخص مى شود. وى همچنین اظهاركرد: در جلسه هفته آ ینده هیأت رئیسه سازمان لیگ وضعیت را براى بررسى دیدار سوپر جام بین پرسپولیس و استقلال خواهیم سنجید. نمى توان به صورت قطعى درباره انجام یا عدم برگزارى این بازى صحبت كرد.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالجمعة يونيو 20, 2008 10:01 am

برای مشخص شدن وضعیت تیم در فصل آینده

هیئت مدیره استقلال دوشنبه تشكیل جلسه می‌دهد

خبرگزاری فارس: هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران برای رسیدگی به وضعیت این تیم در فصل جدید، روز دوشنه هفته آینده تشكیل جلسه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس، با قهرمانی تیم استقلال در رقابت‌های جام حذفی‌، سیاست‌های این باشگاه برای شروع فصل جدید متفاوت خواهد شد.
در همین راستا برای تعیین خط مشی باشگاه برای لیگ هشتم و حضور تیم در لیگ قهرمانان آسیا، دوشنبه هفته آینده هیئت مدیره استقلال تشكیل جلسه خواهد داد.
در این جلسه قرار است از مسعود زریبافان رئیس مجمع استقلال نیز دعوت بعمل آید تا اولین جلسه كاری خود با اعضای هیئت مدیره این تیم را برگزار كند.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالجمعة يونيو 20, 2008 10:12 am

تبريك آقاي حجازي، تيمتان قهرمان شد.
لطفا از قول من بنويسيد كه من اين قهرماني را به تمام هوادارهايي كه در مدت 10ماه گذشته از تيم حمايت كرده‌اند تبريك مي‌گويم. خوشبختانه تيمي كه هيچي نداشت، موفق شد به جام باشگاه‌ها راه‌ پيدا كند و همراه پرسپوليس و سپاهان به آسيا برود.
منظورتان از تيمي كه هيچي نداشت، چه بود؟
اين همان انتقادي است كه شما مطبوعاتي‌ها نسبت به استقلال داشتيد و بارها و بارها در روزنامه‌هايتان نوشتيد كه اين تيم خوب بسته نشده، بازيكنان" پيزوري "دارد و به‌قول آقاي فتح‌الله‌زاده «سياه‌لشكرها» موفق شدند به آسيا بروند. من هم اين قهرماني را به تمام طرفدارها، مسئولان باشگاه تبريك مي‌گويم.
شما چه سهمي از اين قهرماني را به خودتان اختصاص مي‌دهيد؟
من هيچ امتياز مثبتي ندارم!‌ اين تيم بد بسته شده. يك آدم غيرحرفه‌اي اين تيم را با بدترين مهره‌ها بسته و حالا اين تيم قهرمان شده است!
شما از ابتداي فصل قول قهرماني در جام‌حذفي را داده بوديد، فكر مي‌كنيد با ادامه همكاري‌تان در استقلال هم مي‌توانستيد به اين هدف برسيد؟
من از شما مي‌خواهم كه حرف‌هاي من را منعكس كنيد. فقط به هوادارها تبريك بگوييد و البته بازيكن‌هاي سياه‌لشكري كه پس از جدايي14، 15 نفر از بازيكنان اصلي استقلال به اين تيم آمدند و در حالي كه به‌نظر بعضي‌ها ضعيف بودند، موفق شده پس از 10 ماه، كاپ قهرماني را بالاي سر ببرند.
از لحن صحبت‌كردن شما به‌نظر مي‌رسد كه هنوز هم از انتقادهايي كه در اين مدت متوجه شما بوده، ناراحت هستيد؟
نه، چرا ناراحت باشم. براي ناصر حجازي مايه‌ افتخار است كه با يك مهره‌چيني ضعيف موفق شده پس از 10 ماه يك جام بگيرد. اگر آنها مي‌توانستند به قولي كه من ماه‌ها پيش به هوادارها دادم، عمل كنند آن موقع مايه سرشكستگي و ناراحتي من بود؛ نه حالا كه حقيقتا خوشحال هستم.
آقاي قلعه‌نويي عقيده داشت كه اين جام متعلق به شما و فيروز كريمي است؟
من به قلعه‌نويي كاری ندارم!‌ نمي‌خواهم كه چيزي متعلق به من باشد. جام‌ قهرماني در تيم‌هاي پرطرفداري مثل استقلال و پرسپوليس متعلق به هوادارهاست. ضمن اينكه من فكر مي‌كنم امسال اين جام فقط متعلق به بازيكنان سياه‌لشكر من است كه با اين سرعت موفق شدند. در كوتاهترين زمان ممكن براي استقلال جام بياورند. چون بعضي موقع‌ها اتفاق مي‌افتد كه تيمي پس از سه‌، چهار سال به‌جام مي‌رسد. حالا هم حرف دل من اين است كه از قهرماني اين تيم و پاسخي كه به منتقدان داده شده، خوشحالم. چون اين تيم زپرتي يا نيمه‌بسته شده سياه‌لشكر موفق شد تيم را به آسيا ببرد.
چه برنامه‌اي براي آينده داريد؟
هيچي در حال حاضر با آقاي حاجيلو هم مشغول صرف ناهار هستيم.
اگر باشگاه از شما دعوت كند، آيا حاضر به ادامه همكاري با استقلال هستيد؟
اجازه بدهيد در حال حاضر من كمي استراحت كنم. فوتبال جام‌ملت‌هاي اروپا را نگاه كنم و كمي با خودم خلوت كنم.

انگار يه چيزي هم به اين آقا بدهكار شديم . برو ناهارتو بخور اظهار نظر هم نكن . ابروي استقلال رو برده حرف مفت هم ميزنه
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالجمعة يونيو 20, 2008 10:14 am

سپاهان با 350 ميليون بدنبال طالب لو
وحيد طالب‌لو در فصل گذشته يكي از بهترين و تاثيرگذارترين بازيكنان ليگ ايران بوده است. هرچند استقلال نتوانست در لیگ هفتم نتايج خوبي بگيرد و فقط با انجام چند بازي خوب در جام‌حذفي قهرمان اين جام شد، اما طالب‌لو با گرفتن بسياري از موقعيت‌هاي خوب و پنالتي‌هاي حريفان عملكرد خيلي‌خوبي داشت. پس طبيعي است كه خيلي از تيم‌ها دنبال جذب او باشند، منتها وحيد طالب‌لو بازيكني نيست كه هر تيمي بتواند رقم درخواستي او را پرداخت كند. ديروز خبر رسيد كه حسين كاظمي، وحيد طالب‌لو را با خود به اصفهان برده تا او با باشگاه سپاهان مذاكره كند.

حتي گفته مي‌شد كه چند نفر كاظمي و طالب‌لو را با هم ديده‌اند، ولی كاظمي اين قضيه را تكذيب مي‌كند. با اين حال قضيه پيشنهاد سپاهاني‌ها جدي است. آنها براي يك‌سال به طالب‌لو پيشنهاد 350 ميليوني داده‌اند. يعني رقمي كه استقلال تحت هيچ شرايطي نمي‌تواند به طالب‌لو بدهد. البته همه مي‌دانند كه طالب‌لو رابطه خوبي با قلعه‌نويي دارد، اما وقتي يك تيم پيدا مي‌شود كه حدود 100 ميليون بيشتر از استقلال به طالب‌لو مي‌دهد، اصلا عجيب نيست كه اين دروازه‌بان وسوسه شود. گفته مي‌شود طالب‌لو تمايل دارد كه به سپاهان برودچرا که از آن‌طرف امير قلعه‌نويي هم دنبال جذب مهدي رحمتي به‌عنوان دروازه‌بان اول است. ژنرال همچنین مي‌خواهد از بين مسعود همامي و حسن هوري، يكي را به‌عنوان دروازه‌بان دوم به تيمش ببرد و با این وضعیت موقعیت طالب لو در استقلال فصل بعد حسابی مثل پا گذاشتن روی پوست خربزه,موز و میوه جات مشابه است!
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالجمعة يونيو 20, 2008 10:15 am

قلعه‌نويي: تا زماني كه فتح‌الله زاده باشد، در استقلال مي‌مانم

امير قلعه‌نويي از ادامه‌ي همكاري با باشگاه استقلال تهران در فصل آينده خبر داد.

سرمربي تيم فوتبال استقلال درباره ادامه همكاري با باشگاه استقلال تهران گفت: من به استقلال تعهد قلبي دارم و روزي كه از مس كرمان به استقلال آمدم بدون هيچ شرطي با استقلال قرارداد بستم، اكنون نيز قهرماني در جام حذفي را پايه‌اي براي قهرماني در آسيا مي‌دانم.

وي افزود: قهرماني در جام حذفي برنامه‌ي كوتاه مدت من در استقلال بود كه با قهرماني در ليگ هشتم و ليگ قهرمانان آسيا برنامه‌هايم كامل مي‌شود.

امير قلعه‌نويي درباره سفر فردا (پنج شنبه) خود به ازبكستان نيز گفت: طبق صحبت‌هايي كه با مسوولان باشگاه پاختاكور داشتم، بايد پس از پايان رقابت‌هاي فوتبال در ايران به تاشكند مي‌رفتم و اكنون نيز تنها براي اين كه به قول خود عمل كنم به ازبكستان خواهم رفت و روز شنبه يك بازي پاختاكور را در ليگ حرفه‌اي ازبكستان خواهم ديد.

سرمربي تيم استقلال تهران ادامه داد: "اوچه" مهاجم نيجريه‌اي كه در تيم مس شاگرد من بوده اكنون مهاجم اصلي پاختاكور است و شايد پس از بررسي وضعيت او و ساير بازيكناني كه امكان دارد براي استقلال مفيد باشند، آنها را به تهران بياورم.

قلعه‌نويي در پايان گفت: روزي كه به استقلال بازگشتم تنها با يك كلمه ياعلي با مديرعامل استقلال قرارداد بستم كه اين كلمه براي من بسيار مقدس است و تا زماني كه "فتح‌الله زاده" مدير عامل اين باشگاه است، به هيچ تيم داخلي و خارجي فكر نمي‌كنم و روز سه‌شنبه براي ادامه همكاري با استقلال به تهران باز مي‌گردم.
اس اس

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالجمعة يونيو 20, 2008 10:26 am

ژنرال به ازبكستان رفت

امير قلعه‌نويي پس از كسب دومين قهرماني‌اش روي نيمكت استقلال، بلافاصله پس از پايان بازي فينال، اعلام كرد كه در استقلال نمي‌ماند

دو فصل پيش، اين اتفاق در حالي رخ داد كه قلعه‌نويي پس از قهرماني در ليگ پنجم با داشتن پيشنهاد پنهاني مسئولان فدراسيون از حضورش روي نيمكت تيم‌ملي باخبر بود. اما اين‌بار قلعه‌نويي ماجراي مذاكراتش در ميانه فصل با پاختاكور را بهانه كرده و پس از حضور در سه ديدار پاياني جام‌حذفي، ساز جدايي زده است. البته خود قلعه‌نويي بهتر مي‌داند كه او با حضور در آسيا و كسب مقام‌ قهرماني در اين جام مي‌تواند دوباره ژنرال را اثبات كند. پس احتمالا امير به اين سادگي اين فرصت را از دست نمي‌دهد. به همين دليل ساده، حتي دورترين دوستان قلعه‌نويي هم اين‌‌روزها از آينده همكاري او در استقلال خبر مي‌دهند. امير قلعه‌نويي قصد دارد. امشب براي مذاكره مجدد با تيم پاختاكور راهي ازبكستان شود. اما او پيش از سفر برنامه‌اش را در فصل آينده به علي فتح‌‌الله‌زاده تحويل داده و حتي ليست بازيكنان موردنظرش را هم به آن اضافه كرده تا احتمال حضور او در ازبكستان كمرنگ باشد. با اين تفاسير مثل اينكه بايد منتظر عذرخواهي قلعه‌نويي از تيم ازبكستان و حضور مجدد او در استقلال باشيم تا برنامه‌اي كه او به باشگاه تحويل داده هرچه زودتر عملي شود و تمرينات اين تيم از 10 تير آغاز شود.
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالخميس يوليو 03, 2008 12:14 pm

پیروز قربانى:
هدف ما
جام باشگاه هاى آسیا است

بازیکن با تجربه تیم فوتبال استقلال تهران، شروع فصل جدید را به معنى پایان ناکامى هاى فصل گذشته مى داند.
پیروز قربانى در تمرینات استقلال پرشور و با نشاط است: «استقلال تهران با قهرمانى در جام حذفى به هواداران خود قهرمانى را هدیه داد و امیدواریم با شروع فصل جدید در آسیا بتوانیم پیروزهاى خوبى براى فوتبال ایران به ارمغان بیاوریم. استقلال تیم بزرگى است و پوشیدن پیراهن این تیم بسیار سخت است و هر کسى در جمع استقلال قرار مى گیرد، باید با تمام وجود براى این تیم به میدان برود.
امسال باید تمام سعى خود را بکنیم تا بهترین حضور را در جام باشگاه هاى آسیا داشته باشیم و با تمام قدرت خود را براى فصل جدید آماده کنیم.»
پیروز قربانى امیدوار است استقلال در این فصل ناکامى ها را جبران کند. حالا همه از او توقع دارند بازیهاى ضعیفش در فصل پیش را جبران کند و از یاد هواداران ببرد
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آخرين اخبار باشگاه   آخرين اخبار باشگاه - صفحة 4 Emptyالخميس يوليو 03, 2008 12:15 pm

حرفهاي درگوشي اکبرپور و قلعه نوعي

سیاوش اکبرپور که مدعى شده بود از تیم هاى اروپایى پیشنهاد دارد روزگذشته در تمرین استقلال حاضر شد و دقایقى با امیر قلعه نویى گفت وگو کرد.
اکبرپور درباره نحوه قراردادش با استقلال حرف هایى با قلعه نویى زد و ظاهرا به توافق نهایى هم رسید. به احتمال فراوان اکبرپور هم هفته آینده در تمرین استقلال حاضر خواهد بود.
روز گذشته همچنین یدا… اکبرى، علیرضا عباسفرد و هادى شکورى هم در تمرین استقلال حاضر بودند اما هر کدام بنا به دلایلى نتوانستند در تمرین شرکت کنند.
به نظر مى رسد این ۳ بازیکن هنوز شرایط حضور در تمرین استقلال را ندارند اما گفته مى شود این ۳ از آغاز تمرینات هفته آینده به شکل جدى در تمرینات حاضر خواهند شد. طالب لو هم به همراه حسین کاظمى هفته آینده به تمرینات استقلال مى رود

آخرين اخبار باشگاه
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 4 از 8رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-